واقیعیت آزار جنسی در اتاق پرو

مجموعه : اخبار حوادث
واقیعیت آزار جنسی در اتاق پرو

ماجرای آزارجنسی دختر 20 ساله تهرانی در اتاق پرو

 

دختر که به عنوان فروشنده مانتو استخدام شده در زمان اتمام کار با حضور سرپرست مغازه مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرد و با شکایت به دادسرا تهران ادامه مطلب را در یاتب تکناز مطالعه نمایید 

 

یک دختر را در اتاق پرو یک مانتو فروشی آزار داده،در دیوان‌ عالی کشور بررسی می‌شود.قربانی این جنایت تنها چند روز پس از شکایت و اطلاع از بارداری‌اش، خودکشی کرده بود.

 

رسیدگی به این پرونده از اوایل دی پارسال به‌ دنبال شکایت یک دختر ۲۰ ساله به نام «فرزانه»در دستور کار پلیس تهران قرار گرفت.به دنبال اظهارات این مرد، کامران ۲۸ ساله تحت‌بازجویی قرار گرفت و به آزار دختر جوان اعتراف کرد.

 

این دختر در تشریح شکایتش در پلیس آگاهی تهران گفت:«از دو سال قبل که دیپلم گرفتم در یک مانتوفروشی در مرکز شهر کار می‌کردم.صاحب فروشگاه بعضی وقت‌ها آخر وقت برای حساب و کتاب به مغازه می‌آمد. دیشب آخر وقت بود و سایر همکارانم فروشگاه را ترک کرده بودند

 

به گزاش تکناز: که صاحب فروشگاه همراه دو نفر از دوستانش به آنجا آمد.می‌خواستم وسایلم را بردارم که یکی از دوستان صاحب مغازه که به اتاق پرو رفته بود، مرا صدا زد.

 

من هم به گمان اینکه قصد دارد مانتویی برای بستگانش انتخاب کند به داخل اتاق پرو رفتم اما او دهانم را بست و مرا مورد آزار قرار داد.صاحب‌مغازه و دوست دیگرش هم که متوجه ماجرا شده بودند به من کمک نکردند و عکس‌العملی نشان ندادند.»

 

به دنبال شکایت دختر جوان، صاحب فروشگاه و دو دوستش بازداشت شدند.صاحب فروشگاه گفت: «من از نقشه دوستم کامران بی‌اطلاع بودم.

 

وقتی به او گفتم قصد دارم برای حساب و کتاب به فروشگاه بروم همراهم آمد.وقتی او دخترجوان را به داخل اتاق پرو کشید، من و دوست مشترکمان شوکه شده بودیماما هرگز فکر نمی‌کردیم او قصد آزار دختر جوان را داشته باشد.»

 

به دنبال اظهارات این مرد، کامران ۲۸ ساله تحت‌بازجویی قرار گرفت و به آزار دختر جوان اعتراف کرد.او در بازجویی‌ها گفت: «وقتی وارد مانتوفروشی شدم و دختر جوان را تنها دیدم وسوسه سراغم آمد.او دختر زیبایی بود. به داخل اتاق پرو صدایش کردم. من قبول دارم او را آزار دادم اما هنوز علت این کار را نمی‌دانم.»

 

به دنبال اعتراف‌های پسر جوان و در حالی که پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شده بودخبر رسید دختر جوان خودکشی کرده است.

با مرگ این دختر، تحقیقات وارد مرحله دیگری شد و مشخص شد فرزانه پس از مراجعه به پزشک و اطلاع از بارداری، خودش را در اتاق خوابش حلق‌آویز کرده است.

واقیعیت آزار جنسی در اتاق پرو

آزار جنسی در اتاق پرو

 

وقتی پزشکی‌ قانونی با بررسی DNA جنین فرزانه دریافت این جنین متعلق به کامران است.او پشت درهای بسته و به صورت غیرعلنی محاکمه شد.

 

این متهم اما حرف‌های ضد و نقیضی را مطرح و ادعا کرد قبلا دختر جوان را می‌شناخته و با او در ارتباط بوده است.در پایان جلسه، قضات دادگاه با توجه به مدارک موجود در پرونده و شکایت فرزانه قبل از مرگش،کامران را به اعدام محکوم کردند.

پرونده صاحب فروشگاه و دوست دیگرش نیز که شاهد ماجرا بودند با عدم‌ صلاحیت به دادگاه کیفری دو استان تهران فرستاده شدتا به اتهام آنها نیز رسیدگی شود.

با اعتراض وکیل‌مدافع کامران به حکم صادره، این پرونده به دیوان‌عالی کشور فرستاده شدتا قضات دیوان‌عالی کشور درباره آن اظهارنظر کنند.چنانچه قضات دیوان‌عالی کشور حکم صادره را تایید کنند، کامران اعدام می‌شود.