پاداش مرد ثروتمند به دختر دست فروش !+ عکس

پاداش مرد ثروتمند به دختر دست فروش !+ عکس

یک خانم خوش شانس 20 هزار دلار بابت راهنمایی یک مرد میلیونر که مسیرش را گم کرده بود دریافت کرد.

 

 

خانم "جنیفر واسیلاکوز" کنار جاده غرفه ای راه اندازی کرد تا با فروش آب و تنقلات بتواند پولی برای درمان بیماری کلیه اش بدست آورد.

یک میلیونر به نام "تای وارنر"که موسس کارخانه بزرگ اسباب بازی سازی است مسیر خود را در راه کالیفرنیا گم کرد.او به دنبال کسی میگشت تا در بازیابی مسیر به او کمک کند و این شد که سرنوشت او را در مسیر جنیفر قرار داد.وی مدتی درمورد همه چیز با خانم "واسیلاکوز" صحبت کرد و جنیفر همه چیز را درمورد بیماری اش که از سال 2011 به آن دچار شد و در نتیجه آن یک کلیه اش را از دست داد به او گفت.

وی به دلیل اینکه سابقا دچار سرطان پوست بوده است نمیتواند از عمل پیوند استفاده کند. در حال حاضر او هفته ای 14 ساعت دیالیز میشود و امیدوار بود بتواند هزینه درمان کلیه اش را از راه دست فروشی بدست آورد.

وقتی جنیفر مرد میلیونر را راهنمایی کرد او یک چک 50 دلاری به عنوان پاداش به او داد و به وی قول داد که هدیه ای ویژه ای برایش در نظر دارد.درست چند روز بعد جنیفر یک چک 20 هزار دلاری توسط پست دریافت کرد.

گفتنی است آقای "وارنر" در مقابل پرداخت این پول از جنیفر خواسته است تا برای آگاهی دادن به مردم در مورد این بیماری تلاش کند.خانم "واسیلاکوز" بلافاصله بعد از دریافت چک برای معالجه بیماری اش به خارج از امریکا سفر کرده است./پرداد

 

پاداش مرد ثروتمند به دختر دست فروش !+ عکس

پاداش مرد ثروتمند به دختر دست فروش !+ عکس

 

منبع : پرداد