پیدا کردن خانه وحشت با جرایم وحشیانه بر روی زنان در آلمان (عکس)

پیدا کردن خانه وحشت با جرایم وحشیانه بر روی زنان در آلمان (عکس)

اخیرا در کشور آلمان یک خانه وحشت کشف شده که با جرایم وحشیانه روی زنان ، آسیب های زیادی به زنان وارد کرده است. این خانه توسط یک زوج اداره می شود.

 

پلیس آلمان زوجی را بازداشت کرد که زنان را با وعده‌ «دوست‌یابی» و «زوج‌یابی» به خانه خود کشانده و آنقدر شکنجه می‌کردند تا جان دهند.

 

شکنجه و مرگ دو زن در این خانه وحشت تأیید شده و احتمال کشته شدن زن سومی نیز در میان می باشد. پلیس روز سه‌شنبه 3 مه (14 اردیبهشت) نام‌ها و حرف اول نام خانوادگی این زن ‌و شوهر آلمانی را افشا کرده است.

 

به ‌گزارش پلیس، «ویلفرد و» ۴۶ ساله و «آنگلیکا ب» ۴۷ ساله ساکن شهر کوچک «هوکستر» در ایالت «نوردراین وست‌فالن» می باشند که با انتشار «آگهی دوستیابی» در روزنامه‌های محلی و سایت‌های «زوج‌یابی» زنان را پیدا کرده و به خانه خود می‌کشاندند.

 

پلیس آلمان هفته‌هاست که قتل زنی ۴۱ ساله به نام سوزان را بررسی ‌می‌کند. به گفته مقام‌های پلیس این زن که تحت «شکنجه‌های وحشتناک جسمی» قرار گرفته بود، بر اثر جراحت های متعدد در بیمارستان جان داد. بررسی سرنخ‌های به جامانده در این قتل پلیس را به خانه‌ی این زوج آلمانی در شهر کوچک هوکستر رساند.

پیدا کردن خانه وحشت با جرایم وحشیانه بر روی زنان در آلمان (عکس)

در بررسی‌های بیشتر پلیس در منزل مسکونی زوج آلمانی بقایای جسد زن دیگری را کشف کرده است. آنیکا، ۳۳ ساله، زن جوان دیگری است که در خانه این زوج حبس و آن‌قدر شکنجه شد که جان داد.

 

«رالف میر،» سربازرس پرونده‌ی این قتل در کنفرانس خبری روز سه‌شنبه (۳ مه) گفت: «قربانیان بارها و بارها تحت شدیدترین و وحشیانه‌ترین شکنجه‌ها قرار گرفتند. بارها اعضای تن آن‌ها سوزانده شده است، با دستبند به بخاری داغ چسبانده شدند. به بدترین شکل کتک خوردند و به بردگی گرفته شدند.»

 

پلیس اعلام کرده است آنگلیکا با جزئیات دقیق به همه‌ی جرم‌ها اعتراف کرده و مدعی شده است که او فقط از شوهر خود پیروی می‌کرد و تصمیم‌گیرنده نبوده است.

 

پلیس آلمان می‌گوید بررسی آن‌ها نشان می‌دهد که شکنجه‌ها بیشر از آن‌که با انگیزه‌های جنسی باشد، با انگیزه‌های اعمال قدرت و وادار کردن قربانی به اطاعت بوده است.

 

مقام های پلیس از کشف این خانه و بازداشت متهمان به‌عنوان یکی از «وحشیانه‌ترین جرایمی» که در سال‌های اخیر در آلمان رخ داده، نام بردند.

 

منبع: پرداد