چرت زدن مجری BBC در برنامه زنده (+عکس)

مجموعه : مجله خبری
چرت زدن مجری BBC در برنامه زنده (+عکس)
مردم انگلیس و مخاطبین برنامه اخبار صبحانه شبکه بی بی سی، زمانی که مشاهده کردند مجری این برنامه در زمان پخش زنده آن سر خود را بر روی میز گذاشته است، به شدت شگفت زده شدند.


بر اساس این گزارش، سیمون مک کوی گوینده اخبار این بخش از برنامه های بی بی سی، در شرایطی که نمی دانست برنامه زنده روی آنتن رفته است، سر خود را بر روی میز مقابلش گذاشت و ظاهرا به خواب رفت.

در شرایطی که مک کوی 50 ساله سر خود را بر روی میز گذاشته بود، دوربین های تلویزیونی تصویر وی را پخش کردند و این در شرایطی بود که این برنامه توسط میلیون ها بیننده دیده شد و باعث شگفتی آنان شد.

در عین حال به محض این که به مک کوی اطلاع داده شد برنامه به طور زنده بر روی آنتن رفته است، مک کوی با حالتی بهت زده و چشمانی پف کرده و خواب آلود ناگهان از جا پرید و تلاش کرد آرامش خود را به دست آورد.

با وجود تلاش مک کوی، این مسئله از دید مردم پنهان نماند و این در شرایطی بود که بینندگان این برنامه در پایگاه توئیتر نظرات خود را در مورد این اقدام مک کوی بیان کردند. یکی از کاربران توئیتر در این باره نوشت: آیا این چیزی که من دیدم واقعیت داشت یا زائیده تخیل من بود؟ مجری برنامه بر روی میز خود می خوابد و ناگهان با حالت شوک زده از خواب می پرد، خنده دار است.

این حادثه در شرایطی رخ داده است که این نخستین بار نیست که مک کوی چنین اقدامات جالب و خنده داری انجام می دهد. در یک فایل ویدئویی که در آگوست 2009 در یوتیوب پخش شد، مک کوی در بخشی از برنامه اخبار بازار بورس اقدام به کوبیدن بر روی میز خود می کند.

گفتنی مک کوی ادعا کرده است که در لحظه پخش برنامه خواب نبوده است. این در شرایطی است که این اقدام وی باعث به وجود آمدن جوک هایی در موردش شده است.

 
 
منبع : فارس