ژست عکس بارداری

ژست عکس بارداری

بارداری یکی از دوره های مهم و خاص در زندگی هر زنی است. عکس های بارداری این فرصت را به زنان می‌دهند تا لحظاتی از این دوره فراموش‌نشدنی را برای خود ثبت کنند. این عکس‌ها می‌توانند به عنوان یک خاطره زیبا و دائمی از دوران بارداری و فرآیند آن در زندگی‌شان باقی بمانند. بارداری از آن زمان‌هایی است که زنان احساس زنانگی خود و زیبایی های آن را بیشتر از همیشه تجربه می‌کنند. ژست عکس بارداری به زنان این امکان را می‌دهد تا این زیبایی را در تصاویری هنری و جذاب به تصویر بکشند و با دیدن آن‌ها احساس شادابی و زیبایی بیشتری داشته باشند.

 

ژست های کلاسیک عکس بارداری

ژست های عکس بارداری می‌توانند بسیار متنوع باشند و به تمایلات و سلیقه زوج باردار و خلاقیت عکاس بستگی دارند. اما در ادامه برخی از ژست های کلاسیک عکس بارداری را معرفی می‌کنیم:

ژست تکی عکس بارداری: زن باردار تنها در چارچوب عکس قرار می‌گیرد. این مدل از ژست ها برای ثبت لحظاتی از ارتباط مادر و جنین در دوران بارداری استفاده می‌شود.

ژست عکس بارداری با همسر و فرزند اول : زوج باردار در کنار یکدیگر در عکس حضور می‌یابند. این مدل از ژست برای نمایش ارتباط و عشق بین زوج در دوران بارداری استفاده می‌شود.

ژست عکس بارداری با عکس سونوگرافی بچه: زن باردار تنها یا به همراه همسر از عکس سونوگرافی جنین در ژست های مختلف استفاده می کنند. این ژست یکی از ژست های متداول در عکاسی بارداری است.

ژست عکس بارداری با عکس سونوگرافی بچه

ژست عکس بارداری با وسایل بچه: زن باردار و همسرش با وسایلی مانند اسباب‌بازی‌ها، لباس‌های کوچک و… در عکس حضور می‌یابند. از این ژست برای نمایش آمادگی و شور و هیجان برای به دنیا آمدن نوزاد جدید استفاده می‌شود.

ژست عکس بارداری با وسایل بچه

ژست عکس بارداری خلاقانه و هنری: عکاس ها ممکن است از ژست های خلاقانه و هنری برای گرفتن عکس های بارداری استفاده کنند، مانند استفاده از نورهای مختلف، پس‌زمینه‌های جذاب، لباس های متفاوت و ست های هنری.

 

ژست عکس بارداری با حیوان خانگی: در این مدل، زن باردار و همسرش با حیوان خانگی‌شان مثل سگ یا گربه در عکس حضور پیدا می کنند. این ژست برای نمایش عشق و مراقبت زوج باردار نسبت به حیوان خانگی‌شان استفاده می‌شود.

 

البته این تنها چند نمونه از مدل های مختلف ژست بارداری هستند. زوج باردار می‌توانند بر اساس سلیقه و تمایلات شخصی خود، ژست های دیگری را نیز انتخاب کنند که به شکل های خاص تری لحظات بارداری خود را ثبت کنند.

 

نکاتی برای گرفتن بهترین عکس های بارداری

بهترین زمان برای عکاسی بارداری در 30 هفتگی خواهد بود زیرا شکم مادر دراین زمان فرم گرد پیدا کرده است اما هنوز آنقدر سنگین نیست که پروسه ی عکاسی را سخت و طاقت فرسا کند.

با توجه به اهمیت این عکس ها و محدود بودن زمان، بهتر است برای گرفتن عکس های بارداری‌تان به یک عکاس حرفه‌ای مراجعه کنید.

یک عکاس حرفه ای می‌تواند مواردی مانند استفاده از نور مناسب، پیدا کردن پس‌زمینه مناسب، نحوه ست کردن لباس های شما با همسرتان، آموزش ژست های عکس بارداری به شما و ویرایش نهایی عکس ها را مدیریت کند.

در نتیجه زحمت های شما بسیار کمتر خواهد شد و می توانید با آسودگی خاطر توجه خود را به جزئیاتی مانند حالت مو، آرایش و جواهراتتان معطوف کنید و از پروسه ی عکاسی بارداری خود بیشترین لذت را ببرید.

 

انتخاب عکاس مناسب برای عکاسی بارداری

برای انتخاب عکاس مناسب برای عکس های بارداری تان، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  1. بررسی نمونه کار های قبلی: قبل از انتخاب عکاس، حتماً نمونه کار های او را بررسی کنید. این به شما کمک خواهد کرد تا ببینید آیا سبک عکاسی او با سلیقه شما هماهنگ است یا خیر.
  2. تجربه: انتخاب یک عکاس با تجربه در عکس های بارداری می‌تواند خیلی مهم باشد. چون یک عکاس با تجربه قطعا با چالش‌ها و نکات مربوط به این نوع عکاسی آشنا است.
  3. سبک عکاسی: هر عکاس دارای سبک خاص خود در عکاسی است. بررسی کنید که آیا سبک عکاسی او با سلیقه شما همخوانی دارد یا خیر.
  4. توانایی برقراری ارتباط موثر: انتخاب عکاسی که به شما احساس راحتی و اعتماد به نفس می‌دهد، می‌تواند نتایج بهتری به دنبال داشته باشد.
  5. لباس بارداری : دوران بارداری دوران پر هزینه ای است. پس بهتر است آتلیه ای را انتخاب کنید که لباس های بارداری متنوع و زیبایی را در اختیار شما قرار دهد تا نیازی نباشد که برای لباس بارداری که فقط یک بار قرار است بپوشید هزینه زیادی کنید. در آتلیه مهرداد میرزایی لباس های بارداری رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.  قبل از تایم عکاسی شما همه لباس ها شسته و اتو کشیده از خشک شویی تحویل گرفته می شود و شما می توانید بابت تمیزی لباس ها نیز خیالتان راحت باشد.

 

آتلیه عکاسی مهرداد میرزایی با کمک کادر حرفه ای خود آماده ارائه خدمات تخصصی عکاسی بارداری در کرج به شما دوستان عزیز می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاوره: 09391111251

برچسب‌ها: