گران ترین همبرگر های جهان (+عکس)

گران ترین همبرگر های جهان (+عکس)
 
گران ترین همبرگر در جهان در منوی غذای رستوران آمریکایی عرضه شد. آشپزان یکی از رستورانهای بورلی هیلز، شیکترین منطقه لس آنجلس، این همبرگر با قیمت بیش از 500 دلار را اختراع کردند.

ترکیب این غذا با عنوان "تارتوف" تبارت از گوشت گاو مرمر ژاپنی، قارچ دنبلان سفید و پنیر مخصوص است. غذا شناسان برای لذت بردن از این نوع غذا باید آن را دو روز قبل سفارش دهند.

پیش از این، گرانترین همبرگر با قیمت 295 دلار در یک رستوران نیویورک اختراع شد. ترکیب این همبرگر شامل نه تنها قارچ دنبلان، بلکه خاویار ماهیان خاویاری است. این همبرگر همراه با خلال دندان طلایی با الماس های خاتم کاری شده به مشتریان تقدیم می شود.

همانطور که سایت صدای روسیه اعلام کرد، همبرگری با قیمت 295 دلار در یک رستوران در نیویورک عنوان گرانترین همبرگر دنیا را داشت. خبری از سایت باشگاه خبرنگاران در این رابطه تقدیم حضورتان می گردد.


گران ترین همبرگر های جهان (+عکس)

 
گرانترین ساندویچ همبرگر جهان، با قیمت 295 دلار نام خود را در كتاب ركوردهای گینس ثبت كرد.

باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری تلگراف؛ این همبرگر گران و تجملی به مناسبت ماه می كه به عنوان ماه ملی همبرگر در آمریكا شناخته می شود، در رستورانی در نیویورك سرو شده است.

در این ساندویچ همبرگر از یك نان مخصوص ژاپنی و سس مخصوص قارچ و كره به همراه نمك دریایی خاصی استفاده شده است.

روی این همبرگر، با پنیر چداری كه 18 ماه از عمر آن می گذرد، تزئین شده است و خلال دندان نفیسی روی آن قرار دارد كه روی آن الماس كار شده است.

این ساندویچ برای مدت كوتاهی در منوی این رستوران قرار گرفته و پول حاصل از آن صرف امور خیریه می شود.

همه اینها در حالی است که سایت گینس حدود 2 سال پیش قیمت گرانترین همبرگر جهان را 5 هزار دلار اعلام کرده بود!!

آشپز فرانسوی ( Hubert Kelleris ) در رستوران خود ( Fleur ) در هتل و کازینوی ماندلای بی ( Mandalay Bay ) در لاس و گاس همبرگری با نام ( The FleurBurger ) درست می کند که  گرانترین همبرگر جهان است.قیمت این همبرگر ۵ هزار دلار است.

این همبرگر با گوشت کوبه ژاپنی،قارچ سیاه دنبلان،یک نان فرانسوی و سس قارچ دنبلان درست می شود.