گزارش فیلم های آخر هفته در تلویزیون

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی تاجیمارو، پیتر بل2، ستاره من، نامه‌ای به خواهرم، خدا می‌آید، قهرمان، ارباب دزدان، نشانی سوم، قطار 10/3به یوما، انتقام استاد شائولین، بی‌قرار، ملاقات در اسکله، از کوچه‌های باران، در همین نزدیکی، قتل عام خشونت بار، حقیقت گمشده، خانه‌ای در غبار، یکی از همین روزها، انعکاس رنگین کمان، طوفان مهیب، تمپل گرندین و خاطره گمشده پنجشنبه، جمعه و شنبه 15، 16و 17 اردیبهشت ماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

**«تاجیمارو»
فیلم سینمایی تاجیمارو پنجشنبه 15 اردیبهشت ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در یکی از روستاهای ژاپن در دوران قدیم، نوآمیتسو و ناواتسونا دو برادرند که پدرشان مباشر فئودال منطقه است. طبق سنتی قدیمی همه مقام و موقعیت، بعد از پدر فقط به پسر بزرگ خانواده تعلق می‌گیرد. این قانون شامل حال نوآمیتسو نیز می‌شود، بعد از مرگ پدر او مجبور شده از برادر نالایقش ناواتسونا اطاعت کند.
فیلم سینمایی تاجیمارو محصول سال 2009 کشور ژاپن در ژانر حادثه‌ای- عاطفی ساخته شده است.

 

**«پیتربل2»
فیلم سینمایی پیتربل 2 جمعه 16اردیبهشت ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
این فیلم که گوئیستن شرام، فرانش دی گروت و جوردی مول در آن بازی کرده‌اند، داستان پسر شیطانی به نام پیتربل را روایت می‌کند که همه از دست شیطنت‌های او به ستوه آمده‌اند. پیتربل در یک نیمه شب به قصد دزدیدن ساعت طلای آقای گیلمن وارد مغازه او شده و بدنبال این موضوع ماجراهایی برایش بوقوع می‌پیوندد.
فیلم سینمایی پیتربل2 به کارگردانی ماریا پیترس و تهیه‌کنندگی هانس پوس محصول کشور هلند در سال 2002 ساخته شده است.

 

**«ستاره من»
فیلم تلویزیونی ستاره من به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه کنندگی آفاق سیف اللهی و نویسندگی سعید جلالی جمعه 16 اردیبهشت ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
این فیلم داستان دختری را به تصویر می‌کشد که والدینش سالهاست از یکدیگر جدا شده‌اند و او طی این مدت در کنار مادرش روزگار سپری کرده اما هم اکنون بعد از مدتها مجبور است برای ادامه زندگی در کنار پدرش که تجدید فراش کرده برود، اما هجوم برخی افکار، گام‌های او را در راه رفتن به سراغ پدرش سست می‌کند و این موضوع ماجراهایی را برای زندگیش رقم می‌زند.
آرمیتا مرادی، سولمازغنی، مرجان محتشم و کیهان ملکی در این فیلم تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته‌اند.
از دیگر عوامل آن می‌توان به مدیر تصویربرداری: مسعود امینی، مدیر صدابرداری: مهدی آزادی، طراح گریم: مهری شیرازی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: امیر سلیمانی، تدوین: امین عابدی و آهنگساز: آرمان موسی‌پور اشاره کرد.

 

**«نامه‌ای به خواهرم»
فیلم تلویزیونی نامه‌ای به خواهرم شنبه 17 اردیبهشت مصادف با شهادت حضرت زهرا(س) ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
داستان شروع زندگی پسرخاله و دخترخاله‌ای به نام ثمین را به تصویر می‌کشد که بعد از ازدواج برای ادامه تحصیل راهی خارج از کشور هستند. برادر ثمین در سال‌های جنگ مفقود الاثر شده و بعد از گذشت این سالها، ثمین که قصد ازدواج و ترک ایران را دارد، به زعم کمیته تفحص جسد برادرش پیدا شده به گونه‌ای که شناسایی آن مشکل است.
عسل بدیعی و دانیال حکیمی در فیلم تلویزیونی نامه‌ای به خواهرم به کارگردانی سعید اسدی و تهیه‌کنندگی محسن پیریایی بازی کرده‌اند.

 

**«خدا می‌آید»
فیلم سینمایی خدا می‌آید به کارگردانی مجید مجیدی شنبه 17 اردیبهشت ماه مصادف با شهادت حضرت زهرا (س) ساعت 21 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
فیلم سینمایی "خدا می‌آید " داستان پسر و دختر بچه‌ای است که مادرشان در بستر بیماری است و پدرشان برای جفت و جور کردن پول برای عمل مادر به شهر رفته است. پسرک کوچک درگیر و دار فیلم نامه‌ای به خدا می‌نویسد و ضمن شرح بیماری مادر از خداوند می‌خواهد که بیاید و مادرش را به بیمارستان ببرد.
حسین محجوب، زهرا فرخی و ابوذر صبوری در این فیلم از تولیدات مرکز سیمافیلم بازی کرده‌اند.

 

**«قهرمان»
پنجشنبه 15اردیبهشت ماه ساعت 11:30 فیلم سینمایی قهرمان با بازی جت لی، تونی لنگ، ماگی چیونگ، زی ین چانگ، دامینگ چن و دانی ین از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود.

 

**«ارباب دزدان»
فیلم سینمایی ارباب دزدان محصول سال 2006 کشورهای انگلیس، آلمان و لوکزامبورگ به کارگردانی ریچارد کلوس پنجشنبه 15اردیبهشت ساعت 18از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود.

 

**«نشانی سوم»
فیلم تلویزیونی نشانی سوم به کارگردانی سیدجواد هاشمی در ژانر اجتماعی- مذهبی پنجشنبه 15 اردیبهشت ساعت 20 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی رامین راستاد، مهدی فقیه و مهدی صباحی خواهید دید: پدر عظیم به خاطرطلبی که عظیم از رضا دارد، او را گروگان می‌گیرد تا از این طریق پول پسرش را زنده کند. پدر رضا شروع می‌کند به دادن نشانه‌هایی که آنها را به پولشان نزدیک کند و در این مدت کارهای عقب افتاده که باید انجام می‌شد، تا رضا بتواند بدهی خود را بدهد.

 

**«قطار 10/3 به یوما»
فیلم سینمایی قطار 10/3 به یوما پنجشنبه 15 اردیبهشت ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی قطار 10/3 به یوما آمده وقتی رئیس یک گروه خلافکار به نام بن وید دستگیر می‌شود. گروه قصد نجات او را می‌کنند اهالی شهر مردی را که نیاز مالی دارد استخدام می‌کنند تا برای نجات شهر فرد دستگیر شده را به شهر دیگری ببرد.
گلی فورد، وان هفلین و هنری جونز در فیلم سینمایی قطار10/3 به یوما به کارگردانی دلمردیوز در ژانر وسترن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

**«انتقام استاد شائولین»
جمعه 16 اردیبهشت ماه ساعت 11:30 فیلم سینمایی انتقام استاد شائولین به کارگردانی سی جیا لیانگ لیو از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
یک زوج رزمی کار که هریک به سبک خاصی از کانگفو تسلط دارند. صاحب فرزند پسری می شوند، ولی پدر خانواده به وسیله بای می شرور کشته می‌شود، مادرش به او کانگفوی سبک خود را آموزش می‌دهد و از دست نوشته‌های پدر سبک او را نیز می‌آموزد تا انتقام پدرش را بگیرد.
فیلم سینمایی انتقام استاد شائولین محصول سال 1977 کشور هنگ کنگ در ژانر رزمی ساخته شده است.

 

**«بی‌قرار»
فیلم تلویزیونی "بی‌قرار " جمعه 16اردیبهشت، ساعت 15 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم با موضوع اختلاف بر سر ارث، در مورد زنی است که فرزندانش قصد کلاهبرداری از او را دارند.
فیلم تلویزیونی "بی‌قرار " به کارگردانی عباس رنجبر و تهیه‌کنندگی مسعود نوری و با بازی آشا محرابی، ثریا قاسمی و جواد عزتی در سال 89 ساخته شده است.

 

**«ملاقات در اسکله»
فیلم تلویزیونی "ملاقات در اسکله " به کارگردانی مهدی ودادی در ژانر دفاع مقدس شنبه 17 اردیبهشت مصادف با شهادت حضرت زهرا (س) ساعت 11:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی حسن جوهرچی می‌بینیم: گروهی خلافکار کتیبه‌ای تاریخی را می‌ربایند. یکی از آنها به تنهایی کتیبه را تصاحب کرده و فرار می‌کند. گروه به دنبال وی هستند؛ از طرف دیگر پلیس نیز در تعقیب آنان است. در نهایت در درگیری خلافکاران، پلیس وارد شده و تعدادی از آنان دستگیر و برخی را می‌کشد.

 

**«از کوچه‌های باران»
فیلم تلویزیونی "از کوچه‌های باران " به کارگردانی سیدمجید موسویان و تهیه‌کنندگی احمد کاشانچی شنبه 17 اردیبهشت ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی پری کربلایی، اسماعیل خلج و حبیب الله یاری خواهید دید: مشهدی حیات پیرزن ساده دل روستایی است که آرزو دارد قبل از مرگش به زیارت خدا برود ولی به علت عدم تمکن مالی تاکنون نتوانسته به این آرزو برسد. او قصد دارد با بافت قالیچه‌ای که گره آن را با صلوات می‌بافد، پول سفر عمره خود را فراهم آورد.

 

**«در همین نزدیکی»
فیلم تلویزیونی "در همین نزدیکی " به کارگردانی راما قویدل شنبه 17 اردیبهشت ساعت 20:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی پرستو گلستانی، پرویز پورحسینی، پیام دهکردی و رسول نجفیان می‌بینیم: محسن محسنیان مدیرعامل یک شرکت بزرگ اقتصادی است که صبح یک روز متوجه حضور شخصی ناشناس در دفترش می‌شود که خود را مرگ نامیده و اظهار می‌دارد ماموریت گرفتن جان او را دارد.

 

**«قتل عام خشونت‌بار»
فیلم سینمایی "قتل عام خشونت بار " به کارگردانی استیون منا پنجشنبه 15 اردیبهشت ماه ساعت 15:40 بدون تحلیل از شبکه چهار سیما باز پخش می‌شود.

 

**«حقیقت گمشده»
جمعه 16 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 فیلم تلویزیونی "حقیقت گمشده " به کارگردانی محمد احمدی و نویسندگی سیدرضا خطیبی و محمد احمدی از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
داستان در مورد فردی به نام دکتر کیا است که به همراه خانواده‌اش عازم سفرند. در اثر شلوغی (بازیگوشی)بچه‌ها در داخل ماشین، حواس دکتر کیا پرت شده و با خودروی دیگری تصادف می‌کند و خانواده‌اش را در این سانحه دلخراش از دست می‌دهد. اکنون او با بدنی مجروح و روحی خسته دوست نداردکه زنده بماند.
حمید فرخ نژاد، حبیب دهقان نسب، پریوش نظریه و احمد مهران فر در فیلم تلویزیونی "حقیقت گمشده " به عنوان بازیگران اصلی حضوردارند.

 

**«خانه‌ای در غبار»
فیلم تلویزیونی "خانه‌ای در غبار " به کارگردانی احمد امینی و تهیه‌کنندگی ناصر عنصری شنبه 17 اردیبهشت ساعت 18:15 از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.
"خانه‌ای در غبار " داستان زندگی یک زن و شوهر جوان که مرد وکیل و زن یک طراح است که در شرکت طراحی پدرش مشغول به کار است و همچنین نقاشی هم می‌کند. او در خانه یک نقاشی دارد که یک خانه را روی ابرها کشیده است و اظهار می‌کند این توهمات ذهنی است و مدلی ندارد.
یکتا ناصر، کوروش تهامی و اسماعیل شنگله در فیلم تلویزیونی "خانه‌ای در غبار " بازی کرده‌اند.

 

**«یکی از همین روزها»
فیلم تلویزیونی "یکی از همین روزها " به کارگردانی بهروز مفید و تهیه‌کنندگی راما قویدل 30 دقیقه بامداد روز جمعه 16 اردیبهشت ماه از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: جوان سالم و پاک سرشتی در شهرداری کار می‌کند، اما بر خلاف بقیه کارمندان رشوه خواری و دزدی نمی‌کند و بر اثر فشار همسر و خانواده متمول‌اش دچار سستی در اعتقاداتش می‌شود.

 

**«انعکاس رنگین کمان»
فیلم سینمایی "انعکاس رنگین کمان " به کارگردانی الکس لاو محصول سال 2010 کشور هنگ کنگ روز جمعه 16 اردیبهشت ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود.
داستان گوش گنده پسرکی بازیگوش است که با برادرش دزموند و والدینش به کار کفاشی مشغول هستند و زندگی محقری در هنگ کنگ دارند. دزموند قصد دارد با یکی از همکلاسی‌هایش ازدواج کند ولی وقتی متوجه می‌شود که دختر از یک خانواده پولدار است و او توان کافی برای این ازدواج ندارد منصرف می‌شود.
سندرا نگ ناون یو، سیمون یام و عاریف لی در فیلم سینمایی "انعکاس رنگین کمان " به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

**«طوفان مهیب»
فیلم سینمایی "طوفان مهیب " به کارگردانی یو وی بول محصول سال 2010 کشورهای آلمان و کانادا روز شنبه 17 اردیبهشت ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی استیو واسیس، لورن هالی و لوک بری خواهید دید: طوفان عظیمی در یکی از مناطق انگلستان رخ می‌دهد و اکثریت مردم خانه و زندگیشان را رها کرده و به مناطق امن می‌روند و مزرعه‌داری که در یک مزرعه خارج از شهر زندگی می‌کند با خانواده‌اش همان جا می‌ماند.

 

**«تمپل گرندین»
فیلم سینمایی «تمپل گرندین» به کارگردانی مایک جکسون محصول سال 2010 کشور آمریکا روز شنبه 17 اردیبهشت ساعت 20:45 از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی کلر دنیس، جولیا اورماند و دیدید استارن آمده: تمپل گراندین دختری جوان است که گرفتار بیماری اوتیسم می‌باشد. او مورد توجه جامعه نبوده و شرایط زندگی برایش بسیار دشوار است. در این میان تمپل که از هوش فوق العاده‌ای برخوردار است و در دوران نوجوانی و کودکی خود این را ثابت کرده است. تصمیم می‌گیرد در جامعه برای خود اعتباری کسب کند و برای این منظور تلاش می‌کند تا به دانشگاه وارد شود.

 

**«خاطره گمشده»
فیلم تلویزیونی "خاطره گمشده " به کارگردانی شهرام باباپور در ژانر دفاع مقدس، جمعه 16 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از سیمای استان‌ها روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم تلویزیونی "خاطره گمشده " با بازی بهنام قربانی، نیلوفر پورمهدی و عاطفه صرفه‌جو در مورد سعید درخشان (ناظم مدرسه روستا) که جانباز است و به خواستگاری فرشته (معلم مدرسه روستا) می‌آید. فرشته جواب منفی می‌دهد تا مجبور نباشد فرزندش را بدون پدر بزرگ کند، اما حوادث و ارتباط روح پدر شهید یک دانش آموز با دخترش او را متوجه اشتباهش می‌کند.

 

فیلم سینمایی برف روی شیروانی داغ + عکس
استقبال خوب مردم از جشنواره فیلم فجر (عکس)
سریال های نوروز 1390
حضور احمدی نژاد در یک فیلم رزمی + تصاویر
تصاویر جدید پشت صحنه اخراجی 3
فیلم وعکس همجنس‌گرایی دو دختر ثروتمند ایرانی
تصاویرفیلم كونگ فو با حضور احمدی نژاد!
عکس های پشت صحنه فیلم سینمایی اخراجی ها ۳
بارداری و زایمان سوپر مدل مشهور + (تصاویر)
تصویر جنجال در ترکیه بدنبال پخش یک سریال
آنچه در قسمت ۱۸ مختارنامه خواهید دید (تصاویر)
تصاویرالیزابت تیلور هنرپیشه سرشناس هالیوود در سفر به اصفهان ومشهد
عوامل پشت صحنه فیلم یکی از ما دو نفر(عکس )
تصاویرفیلمی که نامزد ۱۱ جایزه اسکار ۲۰۱۱ شد
عکسهای فیلم سینمایی پیچ فرعی
عکسهایی از فیلم نفوذی
10 فیلم برتر جشنواره‌های‌ سینمایی در سال 2010
عکسهایی از ستارگان هالیوود روی فرش قرمز 2011
مستند ضد ایرانی ایرانیوم برای ایران هراسی + عکس
فیلم و برنامه های آخر هفته در تلویزیون
مهری ودادیان بازیگر محبوب ایرانی در بیمارستان