یک هتل بسیار جالب در سوئد+ عکس

یک هتل بسیار جالب در سوئد+ عکس

هتلی در عمق 509 فوتی عمق زمین و با دمای 2 درجه سانتی‌گراد، با هزینه اقامتی روزانه 380 دلار، در سوئد گشایش یافت.

به گزارش قاصد، از آنجایی که این هتل قبلا یک معدن نقره بوده، تمام وسایل و اسباب و اثاثیه لوکس موجود در آن همچون تخت خواب، لوستر و صندلی و شمع‌دانی‌های آن یا از نقره ساخته‌شده‌اند و یا پوششی نقره‌ای دارند.

از جمله ویژگی‌های این هتل 14 اتاقه، فقدان آنتن موبایل در آن و نبود هیچگونه وسیله ارتباط با خارج در اتاق‌های آن است و مسافران تنها می‌توانند با استفاده از مونیتور موجود در بخش پذیرش دنیای بیرون را مشاهده کنند.

یک هتل بسیار جالب در سوئد+ عکس

اگرچه پیش از ورود به این هتل، هشدارهای لازم به مسافران برای همراه داشتن لباس و پوشاک گرم داده می‌شود اما هریک از اتاق‌ها به صورتی طراحی شده‌اند که به صورت مداوم دمای‌ آن‌ها در 18 درجه سانتی‌گراد ثابت می‌ماند و محیط را تاحدودی قابل تحمل می‌کند.

به گفته مدیر این هتل که « معدن نقره سالا» نام دارد، وجود شمع‌دانی‌ها و لوسترهایی نقره‌ای در هر یک از اتاق‌ها، باعث شده است تا نور انعکاسی گسترده داشته و از اینرو اتاق‌ها از تاریکی مطلق درآمده و به اندازه کافی روشن باشند.

یک هتل بسیار جالب در سوئد+ عکس


هتل سالا که در حال حاضر به یکی از تفرجگاه‌های توسعه یافته سوئد به شمار رفته و گردشگران زیادی برای اقامت در آن به این کشور مسافرت می‌کنند، پیشتر و به مدت بیش از 400 سال ، بزرگترین و مهم‌ترین معدن نقره سوئد محسوب می‌شده است.