8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی

8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی

 8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی

 

این هشت شرکت که جزء شرکت های اصلی است و اقتصاد همه شغل ها به این را این شرکت ها بستگی دارد با ما همراه باشید  چگونگی انجام گرفتن کارها در دهه های بعدی را مورد بررسی قرار داده اند. امروزه مشاغل آنلاین و پرمتقاضی در حال تغییر روش و نحوه درآمدزایی در میان گستره وسیعی از افراد هستند.
 
 
این مشاغل فرصت های جدیدی را برای افراد حرفه ای ایجاد می کنند که حتی آنان می توانند در منزل بمانند و شاغل نیز باشند.فصلنامه همشهری اقتصاد: این شرکت ها چگونگی انجام گرفتن کارها در دهه های بعدی را مورد بررسی قرار داده اند.
 
به گزارش تکناز:امروزه مشاغل آنلاین و پرمتقاضی در حال تغییر روش و نحوه درآمدزایی در میان گستره وسیعی از افراد هستند. این مشاغل فرصت های جدیدی را برای افراد حرفه ای ایجاد می کنند که حتی آنان می توانند در منزل بمانند و شاغل نیز باشند.
 
یا این که از طریق برنامه های کاربردی روی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود به مشاغل و محیط های کاری مورد نظر اتصال داشته باشند و به همکاری با آنها بپردازند.

تجارت جهانی می تواند با واگذار کردن کار به افراد در سراسر جهان منافعی را به دست آورد و همچنین کارکنان می توانند با شرایط منحصر به فرد خود به راحتی و با کمترین زحمت یک درآمد ثابت داشته باشند.

 

از سال 2010 میلادی تاکنون این نوع تجارت، بودجه ای به ارزش 94 میلیارد دلار دریافت کرده است و همچنین با آغاز سال 2016 به رشد خود ادامه داده اند. در ادامه این نوشتار به هشت شرکت برجسته جهانی اشاره می کنیم.

 

شرکت آمازون (Amazon)

8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی
در حال حاضر شرکت آمازون تجارت الکترونیک را تحت سلطه خود قرار داده است و اکنون در حال ارائه تحویل محلی از طریق خدمات اولیه فعلی خود است.
کارگران می توانند از طریق آمازون فلکس استخدام شوند و با هر یک ساعت کار تحویل برای شرکت، مبلغی بین 18 تا 25 دلار را تولید کنند. به این شرکت برچسب مخل بودن در بازار تحویل و بسته بندی زده شده است.

شرکت یوبِر (Uber)

8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی
شرکت یوبر، صنعت نقل و انتقالات پر متقاضی را دستخوش تحولات جدی ساخته است. این مجموعه به اولین نمونه ای تبدیل شده است

که نشان می دهد خود مصرف کنندگان چگونه می توانند تنها توسط یک برنامه کاربردی به عنوان واسطه عمل کنند و به یک به یک مصرف کنندگان خدمت رسانی کنند.

قطعا پیشرفت این شرکت از طریق ارائه خدماتی است که بیشترین تقاضا را از جانب مردم داشته باشد و همچنین با تخفیف های بیشتر و تجربیات بهتری همراه باشد. می توان این اقدامات را عامل رشد و موفقیت این شرکت دانست.


شرکت لِد جنیس (LeadGenius)

8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی
شرکت لِدجنیس از یک ترکیب منحصر به فرد تشکیل شده که از محققان حقیقی و یادگیری ماشینی استفاده می کند تا در رساندن تجارت به نسل پیش روی خود کمکی کرده باشد.
 
این شرکت توانسته با به کارگیری محققانی در بیش از چهل کشور که 53 درصد از آنها دارای تحصیلات دانشگاهی یا مدارجی بالاتر از آن هستند، از آن دسته از رقبای خود که تنها به نرم افزارها متکی بوده اند، پیشی بگیرد.

باید بگوییم که رهبران B2B گرد هم می آیند تا از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده کنند اما این محققان همچنین به جمع آوری اطلاعات به صورت عادی و غیر اتوماتیک می پردازند و کیفیت آن را تضمین می کنند که این تضمین کیفیت باعث می شود تا دنیای تجارت از رسیدن به بالاترین کیفیت اطمینان حاصل کند.

 

شبکه محققان ماهر شرکت لِدجنیس، برای منعکس کردن ساختار نیروی کار سنتی، قابل ملاحظه است زیرا کارگران در آنجا تخصص پیدا می کنند و در تیم های مختلف مشغول به همکاری می شوند. لِدجنیس برای حمایت از اتحاد کارگران ملی، سریع ترین رشد را در بین شرکت های اولیه دارا بوده است.


شرکت لایفت (Lyft)

8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی
گرچه ارزش شرکت لایفت در مقایسه با ارزش 62.5 میلیارد دلاری شرکت یوبِر فقط 5.5 میلیون دلار است اما اخیرا همین شرکت خدمت رسانی با چنین ارزش کمی، سرفصل های جدیدی را از همکاری خود با شرکت جنرال موتورز ایجاد کرده است.

این نوع سرمایه گذاری ها از آینده ای خبر می دهد که ممکن است در آن زمان راننده ها به جای این که خودشان سوار بر ماشین شوند و خود آن را برانند، درخواست کنند تا تنها از طریق یک نرم افزار و برنامه راهبردی یک ماشین خودران را هدایت و فرماندهی کنند.

 

زیر پر و بال داشتن شرکت لایفت توسط شرکت جنرال موتورز، این امکان را به جنرال موتورز می دهد تا به تکنولوژی که باعث قوی تر شدن شرکت های مشارکتی می شود، دسترسی پیدا کند.


شرکت گوگل (Google)

8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی
اکثر مردم این گونه می پندارند که شرکت گوگل تنها یک موتور جستجوگر است و بس، اما در واقع این شرکت سهم عمده ای را در طیف گسترده ای از صنعت نوآوری دارد. رایت ویت، یک نرم افزار مربوط به رانندگی است که در حال حاضر در فلسطین اشغالی مورد آزمایش قرار گرفته است.
 
این نرم افزار یک برنامه ترافیکی دارد که گوگل آن را در سال 2013 صاحب شده است. کار رایت ویت دقیقا مشابه با کاری خواهد بود که یوبِر و لایفت انجام می دهند و افراد تنها از طریق نرم افزار وِیز می توانند به آن دسترسی داشته باشند.
 
کسانی که نیازمند جابجایی در سطح شهر هستند فقط کافی است تا مشخصات مسیر رفت و آمدی خود را در این برنامه وارد کنند تا این نرم افزار با توجه به ویژگی مسیر مورد نظر، راننده ای را به مکان آن شخص اعزام کند.

شرکت اینستا کارت (Instacart)

8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی
شرکت اینستاکارت خدمات خود را فقط محدود به فعالیت در زمینه خرید محصولات غذایی کرده است، با این رویه که خریداران محلی را در هر منطقه خدماتی گرد هم می آورد تا مواد غذایی و کالای مورد نیاز مصرف کنندگان را از فروشگاه ها خریداری کنند و به آنها تحویل دهند.
 
در حالی که اکثر کارگران، پیمانکاران مستقل هستند، خریداران نیز می توانند در برخی مناطق این درخواست را بدهند تا به صورت پاره وقت در این شرکت ها فعالیت داشته باشند. گرچه در حال حاضر این شرکت کار خود را به خوبی انجام می دهد اما افزایش رقابت از طرف شرکت آمازون و شرکت خدماتی وال مارت، شرکت اینستا کارت را مجبور کرده که اندکی عقب نشینی کند.

شرکت آلفرد (Alfred)

8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی
در حالی که تعداد زیادی مجموعه خدمات اقتصاد شراکتی – ماموریتی وجود دارد، شرکت آلفرد اقدام به ترکیب چندین نوع کار در یک برنامه کاربردی کرده است.
 
کارگران محلی با نرم افزارهایی که آموزش دیده اند تا خدمات مورد نیاز مصرف کنندگان را در هر زمانی تامین کنند، خدماتی را از جمله خرید مواد غذایی، خشکشویی و نظافت منزل را برای آنها فراهم می آورند. هزینه این خدمات مبلغی بین 15 تا 42 دلار در هفته تعیین شده است.
 
همچنین در حال حاضر این شرکت در شهرهای سان فرانسیسکو، لوس آنجلس، واشنگتن دی سی و شیکاگو در حال رشد است و برنامه هایی را برای توسعه و گسترش آن به شهرهای جدید دارد.

شرکت تسک رابیت (TaskRabbit)

8 شرکت اصلی که مشاغل آینده بستگی
شرکت تسک رابیت حدودا از سال 2008 میلادی تاسیس شده و شروع به کار کرده بود اما به طور تدریجی طی این سال ها به بازارهای جدیدتری گسترش یافته است. افراد می توانند در مناطق مشارکتی، خدماتی نظیر نقل و انتقالات، امور نظافتی، تعمیر اسباب منزل و حتی چیدمان مبلمان خانه ها و سایر خدمات را ارائه دهند.