تبلیغات

جشن تولد ۱۲ سالگی گروه موسیقی آریان + عکس

مجموعه : مجله خبری
جشن تولد ۱۲ سالگی گروه موسیقی آریان + عکس
 

به گزارش تکناز به نقل از خبر آنلاین ، آنان چندی پیش دور کیک تولد بزرگی حلقه زدند و یاد و خاطره سال 1378 را که این گروه پایه گذاری شد ، زنده کردند . گروه آریان ، یک سال پس از تشکیل ، با انتشار آلبوم «گل آفتاب گردون » توانست خیلی زود جای پای محکمی در فضای موسیقی پاپ کشور به دست آورد که در ادامه نیز با ارائه 3 آلبوم دیگر به نام های «و اما عشق» ، «تا بی نهایت » و « بی‌تو باتو » و ده ها اجرای صحنه ای در داخل و خارج کشور ، کارنامه ای موفق را برای خود رقم زد.

 

جشن تولد ۱۲ سالگی گروه موسیقی آریان + عکس

در چند سال گذشته ، اگر چه ترکیب این گروه کمی دستخوش تغییر شده است ، اما با این حال از پایدار ترین حلقه های هنری در تاریخ موسیقی کشور به شمار می آید . آخرین آریانی ها که از این گروه جدا شده اند ، سحر کاشمری (همخوان) و نینف امیرخاص ( نوازنده کیبورد) هستند که اولی به دلیل ازدواج و دومی برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر کرده اند.

سیامک خواهانی (ویلن) ،شراره فرنژاد ( گیتار، همخوان) ، برزو بدیهی ( پرکاشن) ،علیرضا طباطبایی ( درام)، ساناز کاشمری ( همخوان) ، فرزاد فخرالدینی (گیتار) ، بابک صفرنژاد (سازدهنی) ، علی پهلوان ( آواز، گیتار) و پیام صالحی (آواز و گیتار) از هنرمندانی هستند که در تهیه آلبوم تازه این گروه همکاری دارند .

 

تبلیغات