تبلیغات

نزاع و درگیری دسته جمعی در قهوه خانه بازار تهران (+عکس)

مجموعه : مجله خبری
نزاع و درگیری دسته جمعی در قهوه خانه بازار تهران (+عکس)
ساعت 15 روز گذشته گشت موتورسواری پلیس پیشگیری پایتخت در حین انجام وظیفه در خیابان 15 خرداد متوجه شد که نزاع و درگیری دسته جمعی در قهوه خانه بازار تهران صورت گرفته است.
به دنبال این موضوع مأمور گشت کلانتری 113 بازار با اعلام خبر به مرکز پیام درخواست نیروی کمکی جهت دستگیری متهمان را کرد؛ سپس  اقدام به آرام کردن درگیری نمود که در همین حین اراذل و اوباش با سنگ و تبر به سمت مأمور حمله ور شدند.
پس از حمله ور شدن اراذل و اوباش مأمور برای کنترل موقعیت اقدام به شلیک دو تیر هوایی نمود و در همین حین نیروی کمکی از راه رسید و طی درگیری با اراذل و اوباش توانستند دو نفر از متهمان اصلی درگیری را که موجب جراحات وارده به افراد دیگر و تخریب شیشه ها ، قلیان ها ، تخت ها و درب قهوه خانه شده بودند را دستگیر و به مقر انتقال دهند.
در این راستا مأموران پس از بازرسی بدنی از متهمان به نام های "اصغر" و "هوشنگ" موفق به کشف یک قبضه تبر، یک عدد تیغ، دو عدد قمه شدند.
در بازجویی اولیه از متهمان در کلانتری 113 بازار مشخص گردید افراد دستگیر شده از اهالی یکی از شهرستان‌های‌ حومه تهران بوده و با  توجه به اختلافات قبلی که در شهرستان با یکدیگر داشتند روز جاری یکدیگر را در قهوه خانه دیده اند و با به همراه دوستان خود به درگیری با یکدیگر پرداخته اند.
لازم بذکر است که پرونده متهمان تشکیل شده و جهت کسب تکلیف به مراجع قضایی ارسال گردید.
 

تبلیغات