تبلیغات

انواع میز کامپیوتر برای منزل

انواع میز کامپیوتر برای منزل

میز استاندارد
میزهای کامپیوتر معمولی ارتفاعی در حدود 50 تا 70 سانتی متر دارند و برای افرادی با قد نرمال ساخته شده اند. اغلب آنها دارای صفحه کشویی کیبورد هستند. زمانی که قصد خرید یک میز کامپیوتر استاندارد را دارید، حتماً به نیازهای بعدی خود فکر کنیدو همچنین اندازه ای که میخواهید زیرا این امر بسیار مهم و ضروری است..


میز مدیریتی
میزهای مدیریتی استادانه تر ساخته شده اند و دارای جزئیات بیشتری هستند. عرض میز به مراتب بیشتر است، اما ارتفاع  همان 50 الی 70 سانتی متر باقی می ماند. اغلب دارای چند کشو و کمد کوچک اضافی نیز می باشند.

میزهای L شکل
این میزها دو تکه هستند و زمانیکه این دو تکه کنار هم قرار می گیرند، میز شکل L را پیدا می کنند. بهترین مکان برای قرار دادن این مدل میز گوشه های اتاق است. به دلیل آنکه همه چیز روی این نوع میزها در دسترس شما قرار می گیرند، خیلی معروف و محبوب هستند.

میزهای U شکل
این میزها از سه بخش اصلی تشکیل می شوند: یک قفسه که در وسط قرار می گیرد و دو میز که در طرفین آن قرار گرفته و شکلی مشابه U را ایجاد می کنند. این نوع میزها به ویژه برای افرادی که نیاز به مکانی اضافی برای کار کردن دارند و در خانه اتاق اختصاصی برای کار در اختیار ندارند، مناسب هستند. با این وجود فضایی که این مدل میز اشغال می کند نسبت به همه موارد بیشتر است.

نمونه های ذکر شده، مدل های اصلی میزهای موجود در بازار هستند. شما با در نظر گرفتن فاکتورهایی که در بالا به آنها اشاره کردیم، به خوبی متوجه می شوید که به چه نوع میزی نیاز دارید؛ اما باز هم قبل از اینکه تصمیم نهایی خودتانفکرتان رابکنید و سپس اقدادم به خرید کنید

تبلیغات