تبلیغات

مراسم سنتی یا مراسم نقص عضو ؟! (+عکس)

مجموعه : مجله خبری
مراسم سنتی یا مراسم نقص عضو ؟! (+عکس)
هر باره رسم و رسومات زیادی از کشور های مختلف دنیای اینترنت را فرا می گیرد که خیلی از آنها باعث تعجب مخاطبین می شوند . همانند این جشن مقدس که در ایتالیا برگزار می شود .

فستیوال “نیلوفرها” هر ساله در شهر “نولا”ی ایتالیا برگزار می شود و به یک نوع مراسم مذهبی برای مردم این شهر تبدیل شده است. این مراسم سال هاست که بی وقف در جریان است و در آن باید کاری خاص انجام دهند. این کار خاص به گونه ای است که باعث بروز اختلال خاصی در انسان می شود.

مراسم سنتی یا مراسم نقص عضو ؟! (+عکس)

در این مراسم مردان روستا باید یک مجسمه سنگین وزن چوبی را روی دوش خود گذاشته و در خیابان ها به مدت ۲۴ ساعت بگردند. این مراسم باعث میشود تا گوشت های اضافی در پشت گردن افراد حمل کننده به وجود آید و باعث بهم خوردن حالت بدنشان شود.

این مجسمه نزدیک به ۲۵ متر طول دارد و وزن آن به ۲۵۰۰ کیلوگرم می رسد. حمل کننده ها باید این مجسمه را از تمامی خیابان های باریک و تنگ عبور دهند از این رو فشار زیادی را تحمل می کنند و همین باعث به وجود آمدن گوشت اضافه و غده هایی در پشت گردنشان می شود.

نکته جالب در مورد این فرم بد بدن این است که هر کسی که آن را دارد پنهانش نمی کند زیرا این گوشت یا غده اضافی برای آن ها مقدس بوده و نشانه ای از مذهبی بودن است. هر ساله ۱۲۵ نفر باید این مجسمه را تکان دهند که معمولا از تعداد خاصی افراد تشکیل شده اند.

مراسم سنتی یا مراسم نقص عضو ؟! (+عکس)

 

a