تبلیغات

دکتر روحانی به دیدار با مردم زلزله‌ زده بوشهر رفت

مجموعه : مجله خبری
 
حجت‌الاسلام حسن روحانی در راس هیئتی متشکل از معاونان رئیس‌جمهور و وزیر کشور صبح امروز(شنبه) وارد فرودگاه بوشهر شد و مورد استقبال نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار، خانواده معظم شهدا و سایر مسئولان کشوری و استانی قرار گرفت.

همچنین رئیس جمهور در این سفر دستوراتی هم برای تسریع در روند امدادرسانی و کمک به زلزله‌زدگان صادر خواهد کرد.

حجت‌الاسلام حسن روحانی در بدو ورود به بوشهر در جمع با خبرنگاران اظهار کرد: دیدار با مردم و خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی در هرکجای ایران برای دولت و رئیس‌جمهور افتخار است.

وی افزود: مقدر این بود که امروز در استان بوشهر با مردم خوب این سرزمین دیدار داشته باشم.

رئیس‌جمهور هدف از سفر به استان بوشهر را دیدار با مردم زلزله‌زده دشتستان عنوان کرد و گفت: به‌دلیل وقوع زلزله، اعلام همدردی و همدلی با مردم آسیب دیده از اهداف این سفر است.

روحانی تصریح کرد: سفری هم به منطقه عسلویه دارم و از فازهای مختلف پارس جنوبی دیدن می‌کنم.

رئیس‌جمهور به‌همراه عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور، محمد نهاوندیان رئیس‌دفتر رئیس جمهور و حسین فریدون مشاور رئیس‌جمهور برای عیادت از مصدومان زلزله دشتستان راهی بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر شد.

زلزله 5.7 ریشتری پنجشنبه هفتم آذر ماه جاری موجب کشته شدن هفت نفر از هموطنان در شهرستان دشتستان شد ضمن اینکه در این حادثه 209 نفر نیز مصدوم شدند.

بازدید از فازهای میدان گازی پارس جنوبی و شرکت در جلسه شورای اداری استان بوشهر از جمله برنامه های دیگر رئیس‌جمهور در استان بوشهر است.

منبع : فرهنگ نیوز

تبلیغات