تبلیغات

زن اسپانیایی اعضای بدنش را به فروش گذاشت + عکس

مجموعه : مجله خبری
زن اسپانیایی اعضای بدنش را به فروش گذاشت + عکس
 
به دنبال تشدید بحران اقتصادی در اروپا و در نتیجه آن گسترش فقر و بیکاری در کشورهای این حوزه، یک زن اسپانیایی برای تأمین سرپناه و مسکن برای خود و دخترش، برخی از اعضای بدنش را به فروش گذاشت.
 
فقر و بی پولی باعث شد یک مادر 44 ساله بیکار اسپانیایی  آمادگی خود برای به فروش گذاشتن اعضای بدنش بمنظور تأمین سرپناه و مسکن برای خود و دخترش خبر دهد.

این زن اسپانیایی اعلام کرد که می‌خواهد تمامی اندام‌ های غیرحیاتی بدنش را که می تواند بدون آنها هم به زندگی خود ادامه دهد، برای تأمین مسکن برای خود و دخترش به فروش بگذارد.

 
این مادر درمانده اسپانیایی در مصاحبه‌ای که روز گذشته در سایت اینترنتی الموندو منتشر شد، گفت: من ابتدا یک کلیه‌ام را به فروش گذاشتم اما اکنون قرنیه چشمم، یکی از ریه‌ها و تکه‌ای از کبدم را نیز به فروش گذاشته‌ ام.برای من اهمیتی ندارد که این اندام‌‌هایم را می‌فروشم، من این کار را می‌کنم چرا که واقعا مستأصل و درمانده شده‌ام.

وی افزود: من به یک خانه نیاز دارم تا خانواده‌ام در جایی امن زندگی کنند .من بیکار هستم و به دلیل آزار و اذیت‌ها و بدرفتاری‌های مردی که با وی ۱۸ سال زندگی کردم و هم‌اکنون می‌خواهد من و دخترم را از خانه‌اش بیرون کند، ۶۶ درصد ازکارافتادگی دارم. من و دخترم هیچ خانواده‌ای نداریم و نمی‌دانیم که باید به کجا برویم. زن درمانده اسپانیایی در ادامه گفت: "من راه دیگری برای نجات زندگی‌ خود و دخترم ندارم.

حتی اگر در مدت زمان باقی مانده از عمرم بتوانم با فروش اعضای بدنم دخترم را از شرایط فعلی نجات بدهم، این کار را می‌کنم ". بنا بر اعلام نشریه الموندو، این زن حدود دو هفته پیش اعلامیه‌ای مبنی بر فروش اعضای بدنش در اینترنت منتشر کرد اما تاکنون هیچ درخواستی دریافت نکرده است.
 
 

تبلیغات