تبلیغات

این دختر بزرگ هنوز شیر مادرش را می خورد! + عکس

این دختر بزرگ هنوز شیر مادرش را می خورد! + عکس

 

سازمان بهداشت جهانی به مادران توصیه می نماید تا شش ماهگی به کودکان فقط شیر بدهند و از شش ماهگی تا 2 سالگی از غذاهای کمکی استفاده نمایند.

فرزندی که پس از گذشت چندین سال هنوز از مادر شیر می خورد به طور قطع شیر مادر بهترین نوع تغذیه برای کودک شیر خوار است.اما دیده می شود گاهی فرزندان چندین سال گذشته از عمرشان همچنان به خوردن شیر مادر ادامه می دهند.

 

این دختر بزرگ هنوز شیر مادرش را می خورد! + عکس

 

دختربچه 5 ساله یکی از ان کودکانی است که هنوز پس از گذشت 5 سال از عمرش از شیر مادر تغذیه می نماید.خانم 44 ساله شارون اسپینک اهل شربرن از توابع المت واقع در شمال یورکشیر می گوید گرفتن دختر 5 ساله از شیر مانند این است که عروسک دوست داشتنی را بخواهید از کودکی بگیرید.کار سختی است.

 

برخی مواقع تصمیم می گیرم که شیر دادن او را ترک نمایم اما دلم گواهی نمی دهد.حتی برخی مواقع با گاز گرفتن های ممتد او روبرو هستم و درد شدیدی دارد ولی با خود میگویم تا زمانی که خودش کناره گیری نکند به او شیر خواهم داد.خانم شارون در مصاحبه با شبکه تلویزیونی “ای تی وی”می افزاید فکر نکنم بیشتر از سن 11 تا 12 سالگی بتواند ادامه دهد.

 

این دختر بزرگ هنوز شیر مادرش را می خورد! + عکس

 

کم کم دهانش بزرگ می شود و خودش خجالت خواهد کشید.این در حالی اتفاق می افتد که سازمان بهداشت جهانی به مادران توصیه می نماید تا شش ماهگی به کودکان فقط شیر بدهند و از شش ماهگی تا 2 سالگی از غذاهای کمکی استفاده نمایند.خانم شارون می افزاید دخترش شارلوت عادت کرده است هر موقع می خواهد بخوابد باید شیر بخورد.وی می افزاید خیلی از مادران به صورت پنهانی به فرزندان بیش از دو سال خود هنوز شیر خود را می دهند.

 

تبلیغات