تبلیغات

جریمه 20 میلیون تومانی برای مبارزه با دخانیات

جریمه 20 میلیون تومانی برای مبارزه با دخانیات
 
افرادی که به سلامت مردم آسیب می رسانند مستحق چنین جرایمی هستند
 
رییس دبیرخانه ستاد مبارزه با دخانیات تاکید کرد: به محض انجام هماهنگی های لازم بین نیروی انتظامی، بازرسان وزارت بهداشت و بازرسان وزارت بازرگانی با پرونده های عرضه کنندگان محصولات دخانی طبق قانون با شدت برخورد می شود.
 
اجرای این جرایم را در اولین جلسه ستاد مبارزه با دخانیات مطرح می کنیم. رییس دبیرخانه ستاد مبارزه با دخانیات با اشاره به مصوبه هیات دولت درخصوص افزایش جرایم مربوط به کنترل دخانیات طی اواخر سال گذشته اعلام کرد: این جرایم برای عرضه کنندگان سیگار و مواد دخانی در برخی موارد به 20 میلیون تومان هم می رسد.

به گزارش تکناز: «دکتر کاظم ندافی» روز یکشنبه در نشست خبری هفته مبارزه با دخانیات افزود: این جرایم به طور قطع بازدارنده خواهد بود.

وی افزود: افرادی که به سلامت مردم آسیب می رسانند مستحق چنین جرایمی هستند و اجرای این جرایم را در اولین جلسه ستاد مبارزه با دخانیات مطرح می کنیم.

رییس دبیرخانه ستاد مبارزه با دخانیات با اشاره به 4،3 برابر شدن جرایم عرضه کنندگان غیرمجاز مواد دخانی در چند ماه اخیر گفت: عرضه محصولات دخانی توسط افراد کمتر از 18 سال یا عرضه آن به افراد کمتر از 18 سال و همچنین عرضه محصولات دخانی از سوی اماکنی که مجوز ندارند جرم محسوب می شود.

 
 

تبلیغات