تبلیغات

چگونه و چرا گاهی زنان تمایلی به روابط جنسی ندارند

چرا باید سرد كنندهای جنسی را بشناسیم ؟

همان طور كه میدانید عشق ورزی یكی از مهمترین اجزاء سازنده یك رابطه پایدار است، در روابط جنسی كلا دو چیز همیشه مهم بوده است، رابطه جسمی و رابطه عاطفی.

در روابط كوتاه مدت و یک شبه كه بیشتر به هدف لذت جویی یا بقای نسل صورت میگیرند، تاكید بروی رابطه بدنی است اما اگر خواهان یك رابطه بلند مدت با همسرتان هستید نمیتوانید صرفا به برقراری یك رابطه جسمی بسنده كنید و خیالتان را راحت كنید كه فقط به صرف عمل دخول و سكس میتوانید زندگی شیرین و خوبی را تجربه كنید.

برای اینكه بتوانید رابطه جنسی تان را همیشه گرم نگه دارید و به فراخور آن زندگی شیرینی را تجربه كنید باید نیازها و خواسته های طرف مقابلتان را نیز در نظر بگیرید و با شناسایی رفتارهایی كه موجب سرد شدن رابطه تان میشود از عواقب احتمالی جلوگیری كنید.

همه مان این مثل معروف را شنیدیم كه پیشگیری بهتر از درمان است، لذا به همه آقایون عزیز توصیه میكنم تا نكات آمده شده در این مقاله را به دقت مطالعه كنند تا بتوانند با عواملی كه خود میتوانند ایجاد كنند و باعث واكنشهای منفی در خانمشان شوند، آشنایی پیدا كنند و از این به بعد از تكرار این كنشها و رفتارها جلوگیری كنند.

مردان زیر برای خانمها سرد كننده هستند :

1- مردهایی كه با بدن زنها آشنا نیستند.

2- مردهایی كه بیش از حد با پستان های زن خودشان خشن رفتار می کنند. ( بهترین فردی که میتوان در نحوه مالش پستان به شما مشاوره بدهد خانم خودتان است، سعی کنید از او بپرسید که چه جوری دوست دارد مالششان بدهید )

3- مردهایی كه به هنگام سكس كثیف كاری میكنند. ( قابل توجه كسانیكه در اثر فیلمهای پرنو گرافی تمایل دارند منیشان را بروی بدن زن خالی كنند، شكلات به بدن زنان بمالند و ادرارشان را روی سینه های زنان خالی كنند و …… هزار جور كثافت كاری دیگه )

4- مردهایی كه بیش از حد خشونت اعمال میكنند.

5- مردهایی كه از بهداشت شخصی پایینی برخوردارند. ( قابل توجه كسانیكه دهانشان همیشه بوی بد میدهد، ناخنهایشان بلند و زیرشان پر از چرك است، بدنشان بوی عرق متئفن میدهد، دستهایشان پینه های زبر و خشن دارد، پاها و جورابهای بد بو و كثیف دارند، ریش های پشمالو و آنکادرنشده دارند و … )

6- مردهایی كه بیش از حد به ظاهر، قیافه و سرو و وضع زن اهمیت میدهند. ( قابل توجه كسانیكه به اندام زنانشان خیلی توجه میكنند و خود وجود زنانشان را فراموش میكنند )

7- مردهایی كه زن ها را بر اساس ارگاسم ( رسیدن به اوج لذت جنسی ) او طبقه بندی میكنند. ( قابل توجه كسانیكه مدام از همسرشان میپرسند “ارضاء شدی ؟” و بجای اینكه به عشق ورزی در رابطه رو بیاورد، اشتباها به ارگاسم بدنی زن توجه میكنند و ارگاسم جسمی زن را برای خود موفقیت میدانند و به آن میبالند ! )

8- مردهایی كه زن را مجبور به معاشقه ی … میكنند. ( قابل توجه كسانیكه خودخواهانه همسرشان را وادار میكنند و اجبار را بر رابطه شان حاكم میكنند ! )

9- مردهایی كه زیاده از حد نگران عملكرد و توان جنسی خود هستند. ( قابل توجه كسانیكه مدام در این خیال اند كه زود انزالی دارم، آلتم كوچیكه، نمیتونم بیشتر از 10 دقیقه سكس كنم و … )

10- مردهایی كه با تلویزیون روشن عشق ورزی میكنند ! ( قابل توجه كسانی كه دوست دارند مثل بازیگران فیلمهای پرونوگرافی با همسرشان رفتار كنند و به جای سكس كردن با خانمشان در ذهنشان با هنرپیشه فیلم سوپر سكس میكنند ! )

11- مردهایی كه هروقت مست یا نئشه هستند نیاز جنسی پیدا میكنند و حتما باید در این اوقات سكس كنند.

12- مردهایی كه بلافاصله پس از اتمام سكس و اطفاء شهوت به لحاظ احساسی و عاطفی از زن دور میشوند.

13- مردهایی كه وقت كافی صرف تحریك كردن زن شان و پیشنوازش نمیكنند و بلافاصله سراغ عمل دخول میروند.

14- مردهایی كه عادات شخصی زشت و چندش آور دارند. ( دست كردن در بینی، گرفتن ناخنها روی زمین، آروغ كندن، باد در كردن، عطر تند زدن و ……. از جمله عادات چندش آور برای زنان میباشند ! )

15- مردهایی كه دوست ندارند به همسر خودشان معاشقه … بدهند. ( قابل توجه كسانیكه گفتن كلمه دوستت دارم را برای مردان عار میدونن و مردی را به سختی و بی احساسی میدونند )

16- مردهایی كه اشتغال ذهنی وسواس گونه و بیش از حدی به بدن خود دارند ( قابل توجه پروش اندام كاران عزیز ).

17- مردهایی كه با دیگران خوش رفتار نیستند. ( قابل توجه كسانیكه مدام تویه كوچه و خیابون و در حال رانندگی به این و اون فحش میدن و به مردم احترام نمیگذارند )

18- مردهایی كه زنشان را دوست ندارند و نسبت به او هیچ احساسی ندارند.

جمع بندی و نتیجه گیری :

همان طور كه میبینید این 18 مرد با اعمالشان باعث میشوند تا زنانشان نسبت به رابطه با آنها سرد شوند و شور و شوق جنسی شان را از دست بدهند، پس همین جا به همتون توصیه میكنم كه اگر جزو این 18 دسته مرد هستید حتما تجدید نطری كلی در نحوه عادات و رفتارهایتان بكنید زیرا ادامه این وضعیت موجب سرمزاجی جنسی خانمتان میشود و بر همگان پوشیده نیست كه اگر این فرمول در رابطه تان حاكم شود نتایجی خوشی در زندگی تان برجای نمیگزارد.

سرد مزاجی = خیانت جنسی یا خیانت احساسی یا خیانت فكری + دعوا + غرغر كردن + ایجاد سوالات مبهم ( چرا دیر میایی ؟ ، تا الان كجا بودی ؟ و … ) + طلاق + بی میلی نسبت به زندگی مشترك + ………. + خطرات بسیار جدی برای آینده مشتركتان

مردان عزیز، لطفا یك بار دیگر سرد كنندهایی كه برایتان ذكر كردم بخوانید و تا حد امكان سعی كنید تا عاداتتان را طوری تنظیم كنید كه منجر به سرد كردن رابطه تان نشود چون در این صورت فرمول بالا در زندگیتان اجرا خواهد شد و لذت و خوشی از زندگیتان رخت خواهد بست.

a