تبلیغات

محرومیت‌زدایی از اولویت‌های سپاه است

مجموعه : جامعه و سیاست
محرومیت‌زدایی از اولویت‌های سپاه است
به گزارش خبرگزاری فارس از شهركرد ‌به نقل از روابط عمومی سپاه چهارمحال و بختیاری، جمال‌الدین آبرومند در جلسه شورای معاونین سپاه چهارمحال و بختیاری، محرومیت‌زدایی را از اولویت‌های مهم كاری سپاه عنوان كرد و افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با كمك دولت درصدد رفع محرومیت در مناطق محروم كشور است.
وی با تشریح اولویت‌های كاری سپاه، یكی دیگر از این اولویت‌ها را توسعه كمی و كیفی بسیج عنوان كرد و افزود: امروز تامین امنیت پایدار و مقابله با تهدیدها جز با تكیه بر قدرت امنیتی مردم امكان‌پذیر نیست.
آبرومند، طرح صالحین را یكی از راه‌های توسعه كیفی بسیج دانست و گفت: با توجه به تهدیدات نرم دشمنان سپاه به‌دنبال ایجاد آمادگی اعتقادی در بسیجیان است تا بتوانند بر اساس ارزش‌های دینی خود را آماده نگه دارند.
معاون هماهنگ كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یكی دیگر از اولویت‌های كاری سپاه را معنویت‌افزایی عنوان كرد و افزود: رشد معنویت در سپاه و نهادینه سازی این امر مهم از خواسته‌های مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم كل قوا است كه سپاه به صورت جدی پیگیر این امر مهم است.
وی با اشاره به طرح تحول سپاه گفت: رویكرد اصلی این تحول دمیدن روح تكلیف گرایی و ایجاد روحیه بسیجی در مجموعه سپاه است.
آبرومند هدف از اجرای معنویت در سپاه را، رشد و نهادینه سازی معنویت در تار و پود و روح سپاه عنوان كرد و افزود: معنویت در سپاه همانند فونداسیون این نهاد است.
معاون هماهنگ كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، معنویت همراه با بصیرت، تكلیف‌گرایی و عاشورایی، انقلابی و مردمی بودن را شاخصه‌های اصلی سپاه دانست و افزود: رسالت سپاه، پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در برابر تهدیدات سخت و نرم و همچنین توسعه و تعمیق انقلاب اسلامی در چارچوب تدابیر ولی امر مسلمین و فرمانده كل قواست.
وی خاطرنشان ساخت: تهدیدات استكبار جهانی علیه انقلاب اسلامی روز به روز در حال تغییر است و سپاه باید خود را برای مقابله با این تهدیدات آماده كند.
 
 
a