تبلیغات

موتور جستجوی اسلامی تقوی در راه است

مجموعه : مجله خبری
این موتور جستجو به طور آزمایشی از ماه می در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است و بازخوردهای ارائه شده از سوی كاربران در جهت اصلاح آن به كار گرفته شده است.
موتور جستجوی جدیدی به نام Taqwa.me یا همان تقوی برای رفع نیاز كاربران مسلمان و افرادی كه به دنبال جستجوی محتوای مربوط به دین اسلام هستند به طور رسمی تا دو هفته دیگر راه اندازی خواهد شد.

به گزارش فارس به نقل از آی تی پی،‌ این موتور جستجو به طور آزمایشی از ماه می در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است و بازخوردهای ارائه شده از سوی كاربران در جهت اصلاح آن به كار گرفته شده است.

موتور جستجوی مذكور در عرض مدتی كه از راه اندازی آزمایشی آن می گذرد بیش از 5 میلیون كاربر داشته است.

كریم نعمان مدیر این موتور جستجو در مورد عملكرد این موتور جستجو می گوید: ما به دنبال پشتیبانی و حمایت از جوامع مسلمان در سراسر جهان بوده و بخش عمده ای از درآمد خود را به ایجاد مدارس، ساخت تاسسیسات درمانی و ساخت مساجد مختلف اختصاص خواهیم داد. این یك هدف شخصی است كه در پس راه اندازی این موتور جستجوی وجود دارد.

بازدید روزانه این موتور جستجو در حال حاضر 50 هزار نفر در روز بوده و مربوط به كشورهایی همچون روسیه، مالزی، پاكستان ،استرالیا،‌ انگلستان است. مدیریت و نگهداری این سایت از طریق مراكزی در دوبی، سنگاپور و سیاتل صورت خواهد گرفت.

مدیران این موتور جستجو می گویند كه محتوای نمایش داده شده در این موتور جستجو توسط كاربران قاب تقسیم بندی به حلال و حرام است و آیكون هایی در زیر هر لینك پیش بینی شده تا در صورت نامناسب بودن محتوای ارائه شده كاربران در این مورد به گردانندگان این موتور جستجو اطلاع رسانی كنند.

 

تبلیغات