تبلیغات

تبلیغات

یک کافی‌شاپ سیار جالب + عکس

مجموعه : دانش و فناوری
یک کافی‌شاپ سیار جالب + عکس

 

دوچرخه الکتریکی که می تواند یک کافی شاپ سیار باشد.

 

Wheelys 2، یک سه‌چرخه‌ی الکتریکی باری می‌باشد که همچنین می‌تواند نقش یک کافی‌شاپ سیار را نیز به خود بگیرد. Wheelys 2 در سوئد از سوی اعضای شورای کشف و اختراع (NSID) طراحی و ساخته شد و همانطور که از نامش بر‌می‌آید، اولین مدل در نوع خود نیست.

 

مدل اولیه و غیرالکتریکی Wheelys 1 چندان متفاوت از یک چرخ فروش بستنی نبوده است. ویژگی‌های این چرخ در درون یک محفظه‌ی عایق‌دار قرار گرفته‌ است، جایی برای نگه داشتن خنک نوشیدنی، محفظه‌ی قهوه‌ساز، فری برای گرم کردن نوشیدنی‌ها، یک فلاسک چای ده لیتر. بنا به اعلام NSID، تنها چند ماه پس از معرفی، حدود ۳۰ عدد از این سه‌چرخ در بیش از ده کشور جهان به فروش رسید.

 

اما در مورد مدل جدید، Wheelys 2، چه می‌توان گفت؟ این سه چرخ ویژگی‌هایی را به لیست توانمندی‌هایش افزوده که شامل یک پمپ آب الکتریکی یا دستی، یک منوی انیمیشنی بر روی ال.سی.دی قابل اتصال به اسمارت‌فون، یک مخزن آب ۲۰ لیتری، یک اسپیکر، یک روتر برای تبدیل سه چرخ به یک ایستگاه وای-فای، و سقف که قابل پایین آوردن در حین راندن می‌باشد، است.

 

قدرت این سه چرخ از یک بسته‌ی باتری داخلی که همچنین موتور دستیار الکتریکی را اجرا می‌کند، تامین می‌شود. هنوز آمار عملکردی آن اعلام نشده است. پنل‌های خورشیدی به شارژ کردن این باتری در زمان‌هایی که سه‌چرخه پارک شده، کمک می‌کنند.

 

NSID در حال حاضر مشغول جمع‌آوری بودجه‌ی لازم برای تولید Wheelys 2 در کمپین حمایتی ایندی‌گوگو می‌باشد. ودیعه‌ی ۲۲۵۰ دلاری علاقمندان را مالک Wheelys 1 خواهد کرد، دحالیکه برای تهیه‌ی Wheelys 2 باید مبلغ ۷۰۰۰ دلار پرداخته شود.

 

یک کافی‌شاپ سیار جالب + عکس

 

کافی شاپ سیار

 

یک کافی‌شاپ سیار جالب + عکس

 

کافی شاپ سیار باحال

 

یک کافی‌شاپ سیار جالب + عکس

 

منبع : مجله تکناز

 

تبلیغات