تبلیغات

تبلیغات

وقتی نیمار با سگش قایم موشک بازی می کند (عکس)

مجموعه : اخبار ورزشی
وقتی نیمار با سگش قایم موشک بازی می کند (عکس)

 

قایم موشک بازی نیمار با سگش سوژه داغ برای رسانه ها شد. نیمار بازیکن برتر تیم فوتبال بارسلونا است که با قایم موشک بازی با سگ خانگی اش اوقات فراغت خود را می گذراند. این بازیکن برزیلی با به نمایش گذاشتن ویدئوی خودش و سگش هفته اش را به بهترین شکل به پایان رساند؛ او در حال حاضر دارد آماده می شود تا در مسابقه دوستانه تیم ملی کشورش مقابل فرانسه و شیلی به میدان برود.

 

“نیمار”(Neymar)، ستاره بارسلونا به هیچ وجه با شوخی کردن با اطرافیانش غریبه نیست؛ این رفتار حتی درباره سگ خانگی اش نیز صدق می کند. این بازیکن 23 ساله روز جمعه کلیپی از خودش در حالی که داشت با سگ خانگی اش بازی می کرد، در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

 

“نیمار” ابتدا با قایم شدن پشت خانه سگش بازی با او را شروع می کند ولی “پوکر” در پیدا کردن او ناموفق ماند. به نظر می رسد “پوکر” نیز به اندازه “نیمار” خوب بازی می کند، “نیمار” در بازی تیمش مقابل ویارئال درخشان حاضر شد؛ مسابقه ای که با نتیجه 1-3 به سود بارسلونا تمام شد و این تیم به فنیال کوپا دل ری صعود کرد.

 

این بازیکن برزیلی با به نمایش گذاشتن ویدئوی خودش و سگش هفته اش را به بهترین شکل به پایان رساند؛ او در حال حاضر دارد آماده می شود تا در مسابقه دوستانه تیم ملی کشورش مقابل فرانسه و شیلی به میدان برود.

 

“دونگا”، سرمربی تیم ملی برزیل درباره “نیمار” گفته است: «از آنجایی که او به عنوان کاپیتان تیم انتخاب شده، می تواند ارتقاء قابل توجهی در سطح فوتبال خود به وجود بیاورد».

 

وی افزود: «او چالش ها را دوست دارد، هر چه بیشتر مسئولیت داشته باشد، بیشتر و بهتر پیشرفت خواهد کرد. ما خیلی خوشحالیم که او را داریم. او برای اروپایی ها نیز فوق العاده بازی می کند».

 

وقتی نیمار با سگش قایم موشک بازی می کند (عکس)

 

قایم موشک بازی نیمار با سگش

 

وقتی نیمار با سگش قایم موشک بازی می کند (عکس)

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تکناز

 

 

تبلیغات