جعبه پیتزا خلاقانه از جنس پیتزا (عکس)

جعبه پیتزا خلاقانه از جنس پیتزا (عکس)

تصور کنید پیتزا سفارش می دهید و هنگام تحویل گرفتن متوجه متفاوت بودن جعبه آن می شوید. پس از انتشار عکس های این پیتزای جعبه پیتزایی در توئیتر و فیس‌بوک، مشتریان زیادی به این پیتزافروشی هجوم آوردند تا این ایده خلاقانه ای را ببینند. یک مغازه پیتزافروشی در منطقه «بروکلین» شهر نیویورک آمریکا ایده خلاقانه‌ای در سیستم بسته‌بندی و تحویل پیتزا به کار برده است.

جعبه پیتزا خلاقانه از جنس پیتزا (عکس)

یک سالن پیتزا در شهر بروکلین آمریکا روشی برای تحویل پیتزا به کار می‌برد که روشی خوشمزه است! این پیتزافروشی که در شهر نیویورک قرار دارد سیستم «پیتزا جعبه پیتزا» را به کار بسته است. در واقع در این روش این پیتزافروشی یک پیتزای دیگر را جایگزین جعبه مقوایی معمول پیتزافروشی‌ها کرده است.

 

«جاکوب پتررا» و «شان برثومه» و «هنریک تونکیک»، که این پیتزافروشی را اداره می‌کنند این طرح را از سال ۲۰۰۷ اجرا کردند. «پتررا» به تلویزیون «ان‌بی‌سی» آمریکا گفته است که ایده این جعبه پیتزا در اصل به عنوان یک شوخی به کار برده شده است. به گفته این شرکا، پس از آنکه این شوخی حالت جدی به خود گرفت و برخی از تصاویر این پیتزای جعبه پیتزایی در توئیتر و فیس‌بوک منتشر شد مشتریان زیادی به این پیتزافروشی هجوم آوردند تا این ایده خلاقانه را ببینند.