تبلیغات

پسری 8 ساله با پردرآمدترین شغل دنیا + عکس

پسری 8 ساله با پردرآمدترین شغل دنیا + عکس

همیشه ایده های جالب و نو می تواند زندگی افراد را به راحتی و به خوبی به بهترین ها تبدیل کند در این بخش ادامه مطلب را بخوانید.

 

آشنایی با پسربچه 8 ساله با بهترین شغل دنیا ، همه انسان ها بازی کردن را دوست دارند و شاید نتوان کسی را پیدا کرد که علاقه به بازی نداشته باشد اما بازی کردن نمی تواند شما را میلیونر کند و برای کسب در آمد باید بازی را تنها به اوقات فراغت خود ببرید.

 

“ایوان” پسر 8 ساله ای است که بازی کردن را تبدیل به یک شغل کرده است و درآمد بالایی نیز از آن بدست می آورد. این کودک به همراه پدرش یک شبکه ویدیویی آنلاین را اداره می کنند که در آن تنها بازی وجود دارد.

پسری 8 ساله با پردرآمدترین شغل دنیا + عکس

تکناز: این پسر بچه بازی های مختلف از “لگو” تا بازی های آندرویدی را مقابل دوربین بازی می کند و نظر خودش را در مورد آن ها می گوید. هر کدام از فیلم های او بیش از 1 میلیون بیننده دارد و حاصل در آمد آن در طول سال 1.3 میلیون دلار می شود.

 

این شبکه ایده ای از پدر اوست و در این مورد می گوید” ابتدا یک سرگرمی جالب برای ایوان درست کردم اما پس از مدتی دیدم که بیننده های ما بسیار زیاد شده اند و می توان این ویدیوها را تبدیل به شغلی برای خانواده کرد. “

 

پسری 8 ساله با پردرآمدترین شغل دنیا + عکس

به نظر می رسد کارهای او کودک برای اکثریت مردم جالب است و آن ها نقدهای او را که صادقانه گفته می شود بیشتر می پسندند. یکی از فیلم های این خانواده نزدیک به 50 میلیون بازدید کننده داشته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

تبلیغات