ازدواج عجیب کونگ نینگ زن هنرمند معروف چین با اسب + عکس

ازدواج عجیب کونگ نینگ زن هنرمند معروف چین با اسب + عکس

ایده ی عجیب این زن معروف و ازدواجش با اسب این که  روحیه سخت کوشی و شجاعت دارد!!

 

ازدواج کونگ نینگ زن هنرمند معروف چین هنرمند با اسب ، به گزارش پارس ناز بیست و ششم ماه ژوییه سال 2014 میلادی، “کونگ نینگ” هنرمند معروف چین در مراتع مغولستان داخلی چین با بوسیدن یک اسب، مراسم ازدواج با این اسب را برگزار کرد. گروه فیلم برداری از آغاز تا پایان این مراسم را ضبط کردند. این هنرمند در مصاحبه خود با رسانه ها می گوید: مساله ای که سبب ازدواج من با این اسب مغولی شد، روحیه سخت کوشی، استقامت و شجاعت آن است.

 

آیا هدف این هنرمند از ازدواج با اسب برای جلب توجه رسانه هاست یا بیان احساسات واقعی خود اوست؟! پاسخ را پس از فیلم برداری بیش از ده روزه این مراسم دریافت می کنیم.

 

چهاردهم ماه ژوییه سال 2014 “کونگ نینگ” در حالی که لباس عروسی بر تن داشت مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت. وی در مورد لباس عروسی خود که مانند یک درخت طراحی شده بود، گفت: ما در مسیر درختان زیادی ندیدیم. من امیدوارم در این منطقه درختان بسیار مشاهده شود تا اسب ها بتوانند زیر سایه آن ها خنک شوند. این تنها آرزوی من است.

قطرات آب با طرحی که برای آبرسانی انجام داده بود، به مراتع انتقال یافت. وی هدف خود را از این طراحی، آبرسانی به مراتع خشک این منطقه دانست.

 

ازدواج عجیب کونگ نینگ زن هنرمند معروف چین با اسب + عکس

شانزدهم ماه ژوییه، میزان آب در مراتع بسیار کم است. این هنرمند با کمک دستیارش لباس عروسی خود را پوشیده و به پیاده روی می پردازد. به نظر وی، گل رز نشانگر عشق است و این آثار نشانگر عشق جاودان میان بشریت و طبیعت است.

 

شب شانزدهم ماه ژوییه، کارمندان در حال بسته بندی لباس عروسی این هنرمند به نام ستاره هستند. به نظر “کونگ نینگ”، ستارگان سبب روشنایی شب های مراتع هستند و گرمی، نور و امید برای مردم محلی به ارمغان می آورند.

 

هفدهم ماه ژوییه، این هنرمند با پوشیدن لباس عروسی به نام جواهر آبی در حال عکس گرفتن است. به نظر وی، جواهر آبی نشانگر آسمان آبی مغولستان داخلی ست.

شب هفدهم ماه ژوییه، وی در حال گفت و گو با مردم محلی درباره فرهنگ ملیت مغولیست. وی در مصاحبه خود می گوید: مسوول منطقه ای از طراحی من پشتیبانی می کند و به من خیلی کمک کرده است.

 

به گزارش تکناز هجدهم ماه ژوییه، “کونگ نینگ” نقاشی خود را آغاز کرد. به عنوان بخشی از مراسم عروسی با اسب، او به مدت چهار روز در یک چادر سفید به بلندی 1.8 متر نقاشی کرد.

 

هجدهم ماه ژوییه، هنگامی که او در حال نقاشی بود، از تعدادی اسب دیدن کرد. وی قلم را روی زمین گذاشته و خواست تا با اسبی برقصد.بیستم ماه ژوییه، “کونگ نینگ” لباس عروسی خود به نام برگ را پوشید.شب بیست و سوم ماه ژوییه، نقاشی اش به پایان رسید.

 

یست و ششم ماه ژوییه، مراسم عروسی برگزار می شود. او با یک اسب از مغولستان ازدواج می کند.وی به رسانه ها می گوید: من به طور واقعی با اسب ازدواج نمی کنم، بلکه با روحیه اسب ازدواج می کنم.

 

ازدواج عجیب کونگ نینگ زن هنرمند معروف چین با اسب + عکس

 

ازدواج عجیب کونگ نینگ زن هنرمند معروف چین با اسب + عکس

 

ازدواج عجیب کونگ نینگ زن هنرمند معروف چین با اسب + عکس

 منبع : دیلی خبر