تبلیغات

نانوایی ترسناکی که اعضای بدن می فروشد + عکس

نانوایی ترسناکی که اعضای بدن می فروشد + عکس

 

یک نانوایی در کشور تایلند با ایده ای جالب اقدام به فروش نان هایی شبیه اعضای انسان کرده است و بسیار هم پر طرفدار شده است.

 

چند ماه قبل یک سایت معتبر جهانی در حوزه صنعت گردشگری اقدام به انتشار گزارشی درباره این نانها کرد که نانوایی تایلندی آنها را  به شکل اعضای بدن انسان درآورده و با رنگهای خوراکی خوش بو شیرین رنگ آمیزی می کند که حاصل آن تبدیل شدن این نانوایی به جاذبه گردشگری جدید تایلند و راه اندازی چند شعبه دیگر آن در نقاط مختلف بانکوک و شهرهای چیانگ مای، پاتایا، ساموت پراکان، پوکت، خن کائن، نونتابوری و دیگر شهرهای ساحلی این کشور در منطقه خلیج تایلند است.

 

نانهای ترسناک یک نانوای تایلندی به جاذبه جدید گردشگری تایلند تبدیل شده اند.  یک نانوای تایلندی و خانواده اش از چند سال قبل به ابتکار ترسناکی دست زده و اقدام به پخت نانهایی می کنند که شبیه اجزای بدن انسان بوده و بسیار پرطرفدار هستند.

 

در این شرایط پیش بینی می شود  تایلند در سال جاری میلادی میزبان بیش از 25 میلیون گردشگر باشد که بیشتر آنها از کشورهای اروپایی،  آمریکا، کانادا و همسایگان این کشور هستند، این در حالی است که تایلند در سال 2013 میزبان بیش از 26 میلیون گردشگر بود و تا قبل  از بحران سیاسی اخیر نیز پیش‌بینی می‌شد که این کشور در سال جاری میلادی میزبان حدود 28 میلیون گردشگر باشد.

 

اعتراضات سیاسی چند ماهه علاوه بر کاهش گردشگران تایلند حدود یک میلیارد و 600 میلیون دلار به صنعت گردشگری این کشور زیان وارد کرد و باعث شد که 52 کشور با قراردادن تایلند در فهرست اخطار، از گردشگران خود خواستند به این کشور و به ویژه شهر  بانکوک سفر نکنند، هر چند که از ماهها قبل تمامی اخطارها لغو شده اند.

 

در سال 2010 نیز درگیریها بین دولت و معترضان در مناطق گردشگری بانکوک روی داد، گردشگران فراوانی را از این کشور فراری کرد. در سال 2008 نیز اعتراضات سیاسی در تایلند که تعطیلی هشت‌ روزه چند فرودگاه این کشور را به همراه داشت، بزرگترین بحران تاریخ صنعت گردشگری تایلند را رقم زد.

 

در حال حاضر  در حدود 2 میلیون‌ نفر  به طور مستقیم و غیرمستقیم در صنعت گردشگری تایلند که به سرزمین هزار معبد شهرت  دارد به کار اشتغال دارند و درآمدهای حاصل از این صنعت در حدود 10 درصد تولید ناخالص داخلی این کشور را به خود اختصاص  داده است.

 

نانوایی ترسناکی که اعضای بدن می فروشد + عکس

نانوایی ترسناک

نانوایی ترسناکی که اعضای بدن می فروشد + عکس

نانوایی در تایلند

نانوایی ترسناکی که اعضای بدن می فروشد + عکس

 

 

منبع : تکناز

 

تبلیغات