بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی – شرکت دکوراسیون داخلی سفید

بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی – شرکت دکوراسیون داخلی سفید

ما در شرکت دکوراسیون داخلی سفید با افتخار خدمات بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی را ارائه می دهیم. با توجه به تخصص خود در این زمینه، هدف ما بهبود کامل ظاهر و عملکرد فضاها با اعمال تغییرات زیبا و کاربردی است. از تخریب ساختمان گرفته تا انتخاب متریال و رنگ، ما به ایجاد فضایی که مطابق با سلیقه و نیاز شما باشد توجه زیادی داریم. برای طراحی دکوراسیون داخلی جذاب باید دقت زیادی داشته باشید تا بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در این زمینه را انتخاب کنید. اگر از دکوراسیون داخلی خود خسته شده اید و می خواهید فضایی جدید و زیباتر را تجربه کنید می توانید از خدمات بازسازی و دکوراسیون داخلی شرکت سفید استفاده کنید.

 

آیا نیاز به طراحی و دکوراسیون داخلی دارید؟

شرکت سفید با افتخار به عنوان یک مجموعه حرفه‌ای در زمینه بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت می‌ نماید. ما به دنبال ایجاد فضاهایی استثنایی و منحصر به فرد هستیم که باعث برطرف کردن تمامی نیازهای شما می‌شوند. تیم متخصص و مجرب ما از افراد متخصص در زمینه‌های معماری و طراحی داخلی تشکیل شده است. اعضای تیم ما با توانایی‌های برجسته و تجربه کاری فراوان، آماده‌اند تا پروژه‌های شما را به بهترین نحو اجرا کنند. ما به مشتریان خود مشاوره تخصصی ارائه می‌دهیم تا در انتخاب بهترین طرح و راهکارها برای پروژه‌هایشان، همراهی شوند. ما به دقت به نیازها و انتظارات شما گوش می‌دهیم و راهکارهایی ارائه می‌دهیم که با تجربه ما هماهنگی داشته باشد.

در گروه دکوراسیون داخلی سفید

در گروه دکوراسیون داخلی سفید، کیفیت اجرا و انجام پروژه به عنوان اصل مهم ما مطرح است. از مواد با کیفیت بالا و فناوری‌های روز استفاده می‌کنیم تا پروژه‌ هایی با دوام و زیبا ارائه دهیم. با انتخاب شرکت سفید، شما به تجربه‌ای دست می‌یابید که همچنین به عنوان یک هنر خلاقانه به ترکیب کامل بین زیبایی، سلیقه، و عملکرد معروف است. هدف ما ایجاد فضاهایی است که نه تنها نیازهای شما را برطرف می‌کند بلکه تجربه زندگی شما را بهبود می‌بخشد.

 

دلایل اصلی بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل

 • داشتن فضای بیشتر

 • افزایش طول عمر خانه و وسایل آن

 • بهبود کیفیت محیط با تغییر دکوراسیون آن

 • ایجاد تنوع در ظاهر دیوار، سقف و نمای ساختمان

 • افزایش عملکرد تاسیسات ساختمان

 • برخورداری از امکانات و تجهیزات سرمایشی وگرمایشی جدید

 • افزایش مقاومت سازه

 • و…

 

نکاتی برای کاهش زمان و هزینه بازسازی خانه

یک ترفند عالی برای بازسازی، استفاده از مشاوره بازسازی منزل است. با داشتن یک تیم متخصص در بازسازی خانه، می توانید خانه خود را در سریع ترین زمان ممکن بازسازی کنید. این نیز از هزینه های غیر ضروری جلوگیری می کند. زیرا بازسازی خانه تخصص چندین ساله آنهاست. مزایای مشاوره بازسازی منزل عبارتند از:

 

 1. شرکت بازسازی منزل سفید توانایی شروع هم زمان طراحی داخلی و بازسازی خانه را دارد و می تواند همزمان با پیشبرد طراحی داخلی خانه شما برای صرفه جویی در وقت، کار بازسازی مانند تخریب را آغاز کند.

 2. مزیت دیگر مشاوره بازسازی منزل و همکاری با شرکت بازسازی خانه تخفیف های همکاری است که طی سالها همکاری با پیمانکاران به آنها تعلق میگیرد که اگر بخواهید به تنهایی بازسازی خانه خود را انجام دهید از آن محروم خواهید شد. راه های زیادی برای بازسازی خانه با دریافت راهنمای بازسازی خانه وجود دارد.

 3. سومین مزیت یک شرکت بازسازی منزل، اطلاع از قیمت دقیق محصول و انواع مختلف آن در بازار است. قبل از انجام این کار، می توانید از قیمت بازسازی خانه مطلع شوید و سپس در صورت تمایل آن را انجام دهید. قیمت بازسازی خانه یک عامل مهم در انجام بازسازی می باشد.

 4. ضمانت کاری یک گروه بازسازی آشنا با قوانین بازسازی خانه موردی است که به شما این اطمینان را میدهد که هرگونه مشکلی تا مدت ها بعد از بازسازی خود داشته باشید به صورت رایگان توسط آن شرکت معماری رفع خواهد شد که شرکت سفید این ضمانت را به کارفرمایان خود میدهد.

 

کابینت های آشپزخانه در بازسازی منزل

کابینت های آشپزخانه در بازسازی منزل

با توجه به قدیمی بودن متریال و طراحی آشپزخانه، کارفرمایان معمولاً نیاز به بازسازی ر و طراحی مجدد آشپزخانه و تغییر کابینت ها دارند که با طراحی جدید می توان تنوع و راحتی بیشتر و همچنین زیبایی منزل را به ارمغان آورد. در بخش بازسازی آشپزخانه با توجه به نیاز مشتری طراحی شده و نظم و انسجام را به آشپزخانه می آورد و در صورت نیاز امکان ارتباط بصری با اعضای خانواده را فراهم می کند.

 

طراحی کابینت آشپزخانه

کابینت‌های آشپزخانه یکی از مهمترین و اصلی ترین عناصر دخیل در دکوراسیون آشپزخانه هستند. کابینت ها معمولا برای نگهداری مواد غذایی، وسایل اولیه پخت و پز و اغلب ظروف و وسایل دیگر طراحی و نصب می‌شوند. وسایلی مانند یخچال، ماشین ظرفشویی و اجاق گاز اغلب در کنار کابینت آشپزخانه ادغام می شوند.

 

طراحی کابینت آشپزخانه شامل همه چیز است، از چیدمان کابینت های مورد نظر شما گرفته تا انتخاب رنگ و سبکی که برای تکمیل ظاهر آن ها استفاده می کنید. در واقع طراحی کابینت، هنر ترکیب و قراردادن اجزا، تجهیزات و المان های آشپزخانه که کنار یکدیگر به بهترین نحو و شکل ممکن است که سبب افزایش عملکرد، کارایی و زیبایی آشپزخانه می شود

 

یک آشپزخانه با طراحی ضعیف خصوصا انتخاب نامناسب کابینت های آن می تواند باعث هرج و مرج شود و حتی ممکن است باعث بروز حوادث شود. پس باید در انتخاب و اجرای این مرحله با دقت قدم برداشت چون طراحی درست و اصولی کابینت های آشپزخانه بر تمامی قسمت های آن آشپزخانه و تمامی کارهایی که قرار است در آن جا انجام شود تاثیر گذار است.

 

بعضی از افراد فکر می کنند تنها توجه به ظاهر و زیبایی کابینت ها و ایجاد فضایی برای ذخیره سازی کفایت می کند و انتخاب درستی داشته اند، اما باید دقت کرد طراحی دکوراسیون هر آشپزخانه ای منحصر به فرد است و بر اساس خصوصیات فضا و انتظارات صاحب خانه طراحی صورت می گیرد و طراحی هر آشپزخانه با آشپزخانه ای دیگر کاملا متفاوت است.در واقع می توان گفت طراحی آشپزخانه شما بازتاب و نشان دهنده سبک و سلایق شما از خانه و به طور کلی تر از زندگی می باشد.

 

سبک های مختلف برای طراحی کابینت آشپزخانه

سبک های زیادی برای طراحی کابینت آشپزخانه وجود دارد و استفاده از هر سبکی بستگی به سلیقه و نظر کارفرما و استفاده کنندگان از آن دارد، شرکت دکوراسیون داخلی سفید به عنوان سازنده ای مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت کابینت از امکانات و تجهیزات پیشرفته استفاده می کند.

 

ما در اینجا پرکاربردترین و بهترین سبک های که در ایران رواج دارد را به شما معرفی می کنیم.

 

1. سبک مدرن

سبکی به دور از جزئیات، توجه به سادگی و پرهیز از شلوغی، توجه به خطوط افقی در طراحی، استفاده از دستگیره های مخفی یا ساده در کابینت ها از ویژگی های عمده سبک مدرن است

 

2. سبک کلاسیک

در تضاد با سبک مدرن قرار می گیرند، پر از نقش و نگارند، استفاده از ستون و سرستون و منبت کاری در سبک کلاسیک بسیار رواج دارد

 

3.سبک نئوکلاسیک

تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک است، بر سادگی تاکید دارد و در عین حال تزئینات هم در آن استفاده می شود

 

4.سبک مینیمال

سبک مینیمال توجه به سادگی دارد اما در عین حال لکه و رنگ های خیره کننده و جذاب در خود استفاده می کند.

 

آیا sefidgroup بازسازی فروشگاه را انجام می دهد؟

آیا sefidgroup بازسازی فروشگاه را انجام می دهد؟

بله، شرکت سفید علاوه بر بازسازی منزل؛ بازسازی فروشگاه و فضاهای اداری رو هم انجام می دهد. فروشگاه و مغازه شما، یکی از مهم ترین سرمایه هایتان در کسب و کارتان است. یک فروشگاه زیبا و مدرن، می تواند تأثیر زیادی بر مشتریان شما داشته باشد و باعث افزایش فروش و سودآوری شما شود. ما در شرکت سفید، با سال ها تجربه در طراحی و بازسازی فروشگاه و مغازه، می توانیم به شما کمک کنیم تا یک فضای زیبا و مدرن برای کسب و کارتان ایجاد کنید. در شرکت سفید پروژه های زیادی را در این زمینه انجام داده ایم.

 

این پروژه ها شامل بازسازی در مغازه، فروشگاه، کارگاه و کارخانه های تولیدی، رستورانها، کافه ها، فست فودها، سالن های ورزشی و هر نوع فضای تجاری معمول دیگری می باشد.

 

اگر یک پروژه بازسازی تجاری در پیش دارید، پیشنهاد می کنیم با تماس با شرکت سفید، از مشاوره کاملاً رایگان در زمینه بازسازی فضای تجاری مورد نظرتان استفاده نمایید. به شما اطمینان می دهیم که اطلاعات مفید و کاربردی در این مشاوره رایگان در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید تصمیم درست تری در مورد پروژه مورد نظرتان بگیرید.

 

ما با در نظر گرفتن نیازهای شما و بازار هدفتان، یک طرح و طراحی منحصر به فرد برای فروشگاه شما ایجاد می کنیم. همچنین از مصالح و تجهیزات با کیفیت استفاده می کنیم تا فروشگاه شما عمر طولانی داشته باشد. علاوه بر این می توانیم به شما کمک کنیم تا بودجه خود را مدیریت کنید و از تأخیر در پروژه جلوگیری کنید. پس اگر به دنبال یک شرکت حرفه ای برای طراحی و بازسازی فروشگاه و مغازه خود هستید، همین الان با ما تماس بگیرید. مشتاقانه منتظر تماس و پیشنهادات سازنده شما عزیزان در بهبود خدمات مستمر خود هستیم.

 

آیا sefidgroup بازسازی اداری را انجام می دهد؟

محیط های اداری نقش اساسی در زندگی انسان ها ایفا می کنند. امروزه توجه به طراحی این مکان ها یکی از ضروریات می باشد که نه تنها در بحث زیباشناختی و استحکام بلکه از جهت افزایش راندمان کاری مورد توجه قرار گرفته اند. طراحی مناسب و بجا در ساختمان های اداری در ارتقا روحیه، خلاقیت، کارایی کارکنان تاثیر بسزایی دارد. بسیاری از کارفرمایان به حقیقت این موضوع پی برده اند و درصدد برآمده اند تا با بازسازی ساختمان های اداری نگرش و فکری نو خلق کنند و با بهره گیری از روانشناسی طرح ها، مواد و رنگ ها میزان بازدهی خود را به حد اعلا برسانند.

هزینه بازسازی اداری

هزینه بازسازی اداری

در مورد هزینه مثل مدت زمان نمیشه هیچ عدد ثابتی رو عنوان کرد و به عوامل مختلفی مثل:

 • استفاده از متریال درجه یک یا دو یا سه

 • استفاده از مصالح و متریال‌های خاص

 • استفاده از دکورهای خاص

 • متراژ پروژه

 • حجم پروژه

 • موقعیت جغرافیایی

 • اینکه واحد اداریتون در کدوم واحد مستقره

میتونه متفاوت و متغیر باشه. بین همه بازسازی‌ها باز هم بازسازی اداری از نظر هزینه می‌تونه گنگ‌ترین نوع بازسازی باشه و هزینه بازسازی با توجه به عوامل مختلفی که گفته شد می‌تونه بین عدد 5۰ میلیون تومان تا 3 میلیارد تومان متفاوت باشه.

 

کلام آخر

یکی از عوامل مهم در بازسازی دکوراسیون داخلی انتخاب یک شرکت مناسب برای انجام اقدامات بازسازی می باشد از این رو شما باید شرکتی را انتخاب کنید که در بازسازی سابقه بالای داشته باشد این مورد یکی از فاکتور های مهم در امر بازسازی می باشد. شرکت های بسیار کمی در زمینه بازسازی دکوراسیون داخلی در ایران هستند که سابقه درخشان در زمینه بازسازی را داشته باشند، شرکت بازسازی سفید یکی از این شرکت ها می باشد. شرکت سفید سابقه بسیار زیادی در امور بازسازی داخلی منزل دارد به همین دلیل شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت سفید به آدرس sefidgroup.com بازسازی داخلی منزلتان هم چنین طراحی دکوراسیون داخلتان را به ما بسپارید.