قیمت و خرید یخچال فریزر ال جی X287 ال جی GCX-287TNS

مجموعه : مجله خبری
قیمت و خرید یخچال فریزر ال جی X287 ال جی GCX-287TNS

شرکت های تولید کننده توسط کاربران حمایت می شوند و مورد استقبال قرار می گیرند. زیرا این شرکت ها توانسته اند تا نیاز روز کاربر را با عالی ترین حالت ممکن برطرف کنند.

 

همچنین رفاه، آسایش و راحتی را برای مخاطبان به ارمغان آورده اند. محصولات خانگی اکنون از مهم ترین موضوعات به شمار می روند. چرا که می توانند امورات را به راحتی انجام دهند و در طول روز مرتبا مورد استفاده واقع می شوند.

سازنده ها هر ساله با شروع سال جدید سعی دارند تا مدل های متفاوت را به بازار عرضه کنند. اینگونه تجربه ای جدید و لذت بخش را به ارمغان می آورند و فرد می تواند از کالا خود نهایت استفاده را داشته باشد. یکی از دستگاه ها که لازم و ضروری است یخچال می باشد.

 

یخچال ها با حفظ و نگهداری مواد غذایی به یک کالای ضروری تبدیل شده اند. یخچال فریزر ال جی X287 از مدل های پیشنهادی و با کیفیت بازار می باشد. این مدل در سال 2022 تولید شده اما تا اکنون محبوبیت خود را حفظ کرده است.

از نوع ساید بای ساید است که در مقایسه با مدل های دیگر طرفداران بیشتری دارد. تیم کارشناسی فروشگاه اینترنتی ازبانه در ادامه این گفت و گو به نقد و بررسی هر چه بیشتر مشخصات فنی این وسیله می پردازند. برای کسب اطلاع و آشنایی بیشتر ما را در ادامه همراهی کنید.

برندهای مختلفی در سطح جهان به فعالیت در زمینه تولید لوازم خانگی مشغول هستند. اما در میان تعداد ذکر شده برخی اهمیت و ارزش بیشتر دارند. چرا که لوازم را اصلی را تولید می کنند و تخصص بیشتری دارند. برای نمونه در این میان می توان به ال جی اشاره کرد که از محبوب ترین شرکت ها به شمار می رود.

ال جی سازنده ای کره ای است که می تواند محصولات خانگی به ویژه یخچال را کامل و بدون نقص تهیه کند. از مشخصات فنی ارزشمند و اصلی استفاده کرده و قطعات بدنه را هم بسیار محکم در نظر می گیرد.

یخچال فریزر ال جی X287 از تولیدات ارزشمند بوده که در این میان می توان به معرفی آن پرداخت. ال جی برای این یخچال منحصر به فرد از جدیدترین امکانات و تکنولوژی ها استفاده برده است. مدل ساید بای ساید سبب شده تا توجه خاص عامه کاربران به سمت آن جلب شود.

چرا که طراحی فوق العاده زیبا و شیک پسند همراه با ساختار ویژه ای دارد. در مقابل هم ظرفیت و گنجایش بزرگی برای جای دادن مواد غذایی در حجم بالا دارد. این یخچال ظرفیت 30 فوت دارد و به راحتی حجم زیادی از مواد غذایی را نگهداری می کند.

سه درب داشته که قسمت یخچال، فریزر و هوم بار را تحت پوشش خود قرار می دهد. قابلیت هوم بار دسترسی سریع و راحت را به مواد خوردنی و آشامیدنی پرمصرف در طول روز فراهم می کند. قیمت و خرید یخچال فریزر ال جی X287 ال جی GCX-287TNS را از فروشگاه اینترنتی ازبانه دریافت کنید.

از بانه جزو فروشنده های معتبر و با سابقه بوده که محصولات اصلی را با قیمت های مناسب به فروش می رساند. همچنین به مشتریان به صورت تخصصی راهنمایی و اطلاعات لازمه را می دهد. ارسال سریع، خدمات و ضمانت فروش از دیگر ارزشمندی های فروشگاه اینترنتی معرفی شده می باشد.

 

توضیحی درباره ی تاریخچه شرکت ال جی :

شرکت های سازنده نزد کاربران از اهمیت و محبوبیت زیادی برخوردار هستند. از طریق این شرکت ها کاربران با راحت ترین حالت ممکن در زمان کوتاه می توانند مهم ترین نیاز خود را برطرف سازند. زمانی که نیاز مخاطب رفع می شود رفاه و امکانات حاصل خواهد شد.

همه قبل از خرید برندهای تولید کننده خوشنام و اصلی را مورد نقد و بررسی قرار می دهند. سپس در نهایت با اطمینان کامل یکی از تولید کننده های متخصص را انتخاب می کنند. شرکت ال جی جزو ارزشمندترین تولید کننده های سطح جهان می باشد.

ال جی برای اولین بار سال 1947 توسط هوی کو تاسیس شد. این برند کره ای تا به امروز با گذر چندین دهه طولانی فعالیت خود را با بهترین شکل ممکن ادامه داده است.

محصولات خانگی ال جی مانند یخچال فریزر الجی در بازار از طرفداران بیشتری برخوردار هستند. زیرا عملکرد عالی و با کیفیت دارند و از قطعات اصلی تهیه شده اند. یخچال فریزر ال جی X287 نیز اکنون از ارزشمندترین ها جهت خرید محسوب می شود.

قیمت و خرید یخچال فریزر ال جی X287 ال جی GCX-287TNS ازبانه

یخچال فریزر ال جی X287 ساید اینستاویو 30 فوت و طراحی زیبا پسند آن :

محصولات خانگی از اجزای مختلف و ویژگی های گوناگون تولید شده اند. قطعات و قابلیت های به کار رفته در لوازم می تواند در کیفیت کاری و نتیجه پایانی تاثیر گذار باشد. به همین دلیل کاربران به صورت تخصصی تمامی جزئیات موجود در لوازم را بررسی می کنند.

یخچال ها از ضروری و لازم ترین کالای موجود در محیط هستند. به همین دلیل تمامی ویژگی های به کار رفته در آن اهمیت داشته و‌مورد بررسی قرار می گیرد.

طراحی ظاهری و ساختار بدنه برای تمامی لوازم خانگی از مهم ترین قابلیت های موجود می باشد. یخچال فریزر ال جی X287 ساید اینستاویو 30 فوت بدنه ای فوق العاده شیک و خاص پسند دارد. ال جی برای ساختار بدنه و طراحی ظاهری از نهایت سلیقه خود استفاده برده است. این کالا به رنگ نقره ای تهیه شده که با انواع دکور و چیدمان ها تناسب و سازگاری دارد.

همچنین قسمت هوم بار به رنگ مشکی تعیین شده که با نقره ای بدنه ترکیب ویژه ای ایجاد کرده است. جنس بدنه هم از فولاد بسیار محکم جهت استحکام و افزایش و دوام طول عمر ساخته اند. این نوع فولاد در برابر ضربه، برخورد و آسیب ها استحکام و مقاومت ویژه خود را حفظ می کند.

همچنین می تواند سلامت بدنه را در طول مدت استفاده کامل حفظ کند. این یخچال ساید بای ساید 3 درب است و ظرفیت کامل 30 فوت دارد. یکی از درب ها مخصوص قسمت فریزر، درب دیگر هم یخچال را تحت پوشش قرار می دهد. درب کوچک بر روی یخچال نیز مربوط به قسمت هوم بار می باشد. از طریق دسته های مخفی به راحتی می توان درب یخچال را باز و بسته کرد. بر روی درب یخچال آبریز، یخساز ، صفحه نمایش و پنل وجود دارد.

این قسمت می تواند تنظیمات و دسترسی به یخچال را به طور کامل در اختیار مخاطب قرار دهد. یخچال فریزر ال جی X287 جدا از ظاهر زیبا دارای طراحی داخلی هم می باشد. ساختار داخلی می تواند ارزشمند باشد و در انتخاب و خرید نهایی تاثیر ایجاد کند.

چرا که مواد غذایی داخل محفظه قرار می گیرند به همین دلیل چیدمان و ساختار بررسی می شود. قسمت یخچال دارای 2 عدد کشو، 4 طبقه می باشد. در میان طبقه ها یک کشو باریک و جایگاه استیل برای بطری و شیشه وجود دارد.

درب هم از 4 قفسه جا دار و مناسب بهره برده است. فریزر هم مجموعا از 2 عدد کشو، 4 طبقه و 2 قفسه درون درب برخوردار می باشد. جنس قفسه و کشوها از پلاستیک فشرده محکم و طبقه ها نیز از محکم ترین نوع شیشه ها می باشد. ال جی جنس اجزای داخلی را بسیار محکم در نظر گرفته که به راحتی وزن های سنگین را حمل می کنند.

معرفی نوع موتور یخچال فریزر ال جی X287 ال جی GCX-287TNS و نوع عملکرد آن :

موتورها از ارزشمندترین قطعات موجود در محصولات خانگی هستند. زیرا می توانند بر روی کارایی و عملکرد کالا و دیگر قطعات مهم ترین تاثیرها را ایجاد کنند. شرکت های سازنده نیز برای در نظر گرفتن موتور اهمیت و توجه بیشتر را نشان می دهند. یخچال فریزر ال جی X287 ال جی GCX-287TNS از کمپرسور اینورتر خطی بهره برده است. این موتور اصلی است و عالی ترین عملکردها را ایجاد می کند.

اول از هر چیزی در مصرف برق صرفه جویی زیادی انجام می دهد. یخچال ها 24 ساعته به برق وصل هستند و از نظر مصرف مهم هستند.

از این رو‌ موتور ذکر شده با بهینه ترین حالت ممکن می تواند صرفه جویی را انجام دهد. برچسب مصرف انرژی این دستگاه هم از B تعیین شده که می تواند عالی و بدون نقص کار خود را انجام دهد. سطح صدا این وسیله هم تنها 36 دسی بل می باشد. پس در طول کار خود هیچ گونه مزاحمت صوتی ایجاد نمی کند.

یخچال فریزر ال جی X287 ساید اینستاویو 30 فوت و طراحی زیبا پسند آن :

نقد و بررسی دیگر مشخصات فنی یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی :

مشخصات فنی موجود در محصولات می توانند در عملکرد و کارایی کلی تاثیر ایجاد کنند. همچنین میزان دسترسی و استفاده از کالا را تخمین می زند. ساید الجی x287 از فیلتر بهداشتی برخوردار است که بهترین کارایی را ارائه می دهد. این فیلتر هوای کهنه را خارج کرده و هوا سالم تازه را از طریق دریچه ها وارد محفظه می کند.

قابلیت ضد باکتری نیز مانع از رشد و تکثیر میکروب، باکتری، قارچ و … می شود. هشدار باز ماندن درب، قابلیت شد برفک، آبریز، یخساز از مهم ترین ویژگی های موجود هستند. گاز مصرفی هم از نوع R600a است که کاملا سالم می باشد. این گاز بدون ایجاد آسیب از لای لوله ها حرکت کرده و به هوای سرد تبدیل میشود..

برچسب‌ها: