راه اندازی سرویس کاتالوگ آنلاین

مجموعه : دانش و فناوری
راه اندازی سرویس کاتالوگ آنلاین

راه اندازی سرویس کاتالوگ آنلاین

امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی روی آوردن همه مشاغل به سمت این فضا، شاهد ایجاد خدمات جدید و کاربردی در این بستر هستیم که کاتالوگ آنلاین نیز یکی از این خدمات است.

کاتالوگ یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی محسوب می‌شود که اغلب شرکت‌ها برای معرفی محصولات و موسسات برای معرفی خدمات خود از آن بهره می‌برند. کاتالوگ آنلاین یا دیجیتال شکل رسانه‌ای کاتالوگ‌های چاپی است که در آن مراحل چاپ حذف شده و در فضای الکترونیکی برای کاربران قابل مشاهده است.

یکی از مجموعه‌هایی که می‌تواند به شما در راه اندازی سرویس کاتالوگ آنلاین راهنمایی‌های موثری ارائه دهد و خدمات منحصربه‌فردی را در اختیارتان قرار دهد، مجموعه کت پرو است. ما در این مقاله به معرفی کاتالوگ دیجیتال و مزایای استفاده از آن پرداخته‌ایم.

اگر شما نیز قصد دارید برای رونق و معرفی برند خود یک اقدام مفید انجام دهید، برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از این خدمات به کت پرو مراجعه کنید.

catpro | کاتالوگ آنلاین چیست

کاتالوگ آنلاین چیست؟

کاتالوگ دیجیتال در واقع نوع خاصی از تبلیغات الکترونیکی است که قابلیت نشر در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها را دارد و یک ترکیب هوشمندانه از گرافیک و کدنویسی به‌شمار می‌آید.

در این محصول الکترونیکی ابتدا طراح مسلط به گرافیک طرح اصلی را طراحی کرده و پس از آن توسط کدنویسی نرم‌افزاری یا تحت وب به یک نسخه الکترونیکی تبدیل می‌شود که قابلیت اجرا در تمام سیستم‌ها را خواهد داشت. این کاتالوگ در جذب مخاطب نقش مهمی داشته و بهترین روش برای تبلیغ کسب‌وکارهای بزرگ محسوب می‌شود.

این کاتالوگ آنلاین، به مشتریان این امکان را می‌دهد که در هر زمان و هر مکان که بخواهند، به‌صورت آنلاین اطلاعات مربوط به شرکت‌ها و موسسات مختلف را دریافت کنند. کت پرو با بهره‌مندی از تیمی مجرب و کاملا حرفه‌ای به شما در طراحی کاتالوگ آنلاین برند و محصولات شما کمک خواهد کرد و مشاوره‌های ارزشمندی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

مزایای استفاده از کاتالوگ آنلاین

استفاده از کاتالوگ آنلاین در دنیای دیجیتالی امروز برای معرفی مجموعه و برند شما یک اقدام حیاتی محسوب می‌شود. اگر شما یک کسب‌وکار گسترده داشته‌ باشید و تنها از راه تبلیغات سنتی اقدام به معرفی خدمات و محصولات خود کرده‌اید، قطعا نسبت به سایر رقبا که از خدمات و تبلیغات اینترنتی بهره برده‌اند، عقب خواهید بود.

در واقع می‌توان به جرات گفت حضور مشاغل مختلف در نمایشگاهایی که برای فروش و معرفی محصولات برگزار می‌شوند بدون استفاده از تبلیغات الکترونیکی نظیر کاتالوگ آنلاین یک اقدام اشتباه خواهد بود، چرا که شناخت کافی از برند شما در میان مخاطبین خدمتتان ایجاد نشده و امکان اینکه یک برند یا محصول خیلی معمولی با معرفی بهتر شانس بیشتری برای پیشرفت و فروش محصولات خود داشته باشد.

در ادامه مزایای استفاده از کاتالوگ آنلاین عبارتند از:

 • کاهش هزینه تا حدود 80% به دلیل عدم نیاز به چاپ
 • عدم محدودیت طراحی در مقایسه با کاتالوگ‌های چاپی
 • دسترسی آسان و بهتر در و انتقال اطلاعات به مخاطب در زمان کم
 • کمک به حفظ محیط زیست به دلیل عدم نیاز به کاغذ و درنتیجه کاهش قطع درختان
 • امکان اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها
 • سهولت جستجوی عناوین و مطالب خاص در مورد خدمات شرکت برای مشتریان
 • کاتالوگ آنلاین در قالب لوح فشرده و یا حافظه‌های فلش به‌سهولت قابل انتشار است.
 • امکان استفاده از تصاویر، صدا و فیلم در این کاتالوگ برای معرفی بهتر محصولات
 • انتقال بهتر اطلاعات با نمایش اسلایدی در کاتالوگ دیجیتال
 • آسانتر شدن به‌روزرسانی اطلاعات و قیمت‌ها در این طرح منحصربه‌فرد

کت پرو یک پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری است که شما می‌توانید با عضویت رایگان در آن به گسترش و معرفی کسب و کار خود توسط خدمات آن دست پیدا کنید. این مجموعه به شما کمک می‌کند تا با مخاطبین‌تان ارتباط برقرار کنید و نیاز مشتریان خود را بهتر بشناسید.

catpro | ویژگی ‌های کت پرو

ویژگی ‌های کت پرو

این روزها دنیای مجازی بخش جداناپذیر زندگی همه افراد شده و برخی از مشاغل تنها در این فضا می‌توانند فعالیت داشته باشند. لذا حضور در این تکنولوژی برای بهبود شرایط هر کسب و کاری نیاز است. همانطور که ذکر شد کت پرو یک پلتفرم ویژه برای تعامل بیشتر با مشتری است که به شما کمک می‌کند در دنیای مجازی بیشتر شناخته شوید. از ویژگی ‌های کت پرو می‌توان به مواردی که در ادامه ذکر شده اشاره کرد.

1- توسعه بر مبنای سادگی

2- ارائه فهرست هوشمند کاتالوگ آنلاین

3- اضافه کردن فیلم و VR

4- ارائه هاست و دامنه رایگان

5- ارائه بازدید و گزارش هوشمند از کاتالوگ آنلاین

6- پیاده‌سازی خدمات سئو در کاتالوگ‌های کت پرو

7- امکان استفاده از روش‌های متنوع اشتراک‌گذاری کاتالوگ

8- افزایش آمار بازدید توسط کاتالوگ آنلاین کت پرو

9- امکان به‌روزرسانی کاتالوگ در هر لحظه

کت پرو در رشد این ویژگی‌ها اهداف مشخصی را مد نظر قرار داده و اقدامات خود را برای بهینه‌سازی خدماتی که ارائه می‌دهد بر اساس این اهداف پیش می‌برد. اهداف مذکور عبارتند از:

 • ارتقاء سطح کیفی زندگی
 • بهبود ارتباط و تعامل با مشتری
 • افزایش کارایی پرسنل و کارمندان
 • تسهیل‌گری و خودکارسازی

catpro | نکات مهم در طراحی کاتالوگ آنلاین

نکات مهم در طراحی کاتالوگ آنلاین

کاتالوگ دیجیتال از مهمترین خدماتی محسوب می‌شود که سبب حضور برند شما در فضای دیجیتال مارکتینگ خواهد شد. این محصول در کنار وبسایت به دو ابزار قدرتمند تبلیغاتی در دنیای الکترونیک تبدیل شده‌اند. درواقع کاتالوگ آنلاین با هدف کاهش هزینه‌های مشاغل و تبلیغات و همچنین عدم نیاز به راه‌اندازی سایت به‌وجود آماده است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن این نکات یک کاتالوگ آنلاین ویژه را طراحی کنید:

1- اطلاعات ضروری و مورد نیاز مخاطب را در اولویت طرح خود قرار داده و سایر اطلاعات کم اهمیت را حذف کنید

2- اطلاعات ذکر شده در کاتالوگ کاملا واضح باشند تا مشتری درک بهتری از خدمات یا دوره‌ها داشته باشد.

3- پس زمینه، نوع فونت و رنگ‌های استفاده شده برای طراحی این محصول از جذابیت بالایی برخوردار باشند تا با قدرت بالا به جذب مشتری کمک کنند و خسته‌کننده نباشند.

4- در انتخاب محل قرار گرفتن متن و تصاویر حساسیت به خرج دهید.

سرویس کاتالوگ آنلاین کت پرو با در نظر گرفتن موارد ذکر شده بهترین اقدام برای توسعه کسب و کار شما خواهد بود. شما می‌توانید با راهنمایی کارشناسان تیم کت پرو، برای شناخت مفید و موثر شرکت، موسسه و کسب و کار خود یک کاتالوگ آنلاین با بهترین شرایط را تهیه کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

برچسب‌ها: