تهیه کامپوزیت دندانپزشکی و گوتا با قیمت مناسب

مجموعه : پزشکی و سلامت
تهیه کامپوزیت دندانپزشکی و گوتا با قیمت مناسب

سرعت پیشرفت در بهینه سازی ترکیب و تولید مواد دندانپزشکی در چند دهه گذشته شگفت انگیز بوده و همچنان ادامه دارد. به همین دلیل شناخت و تهیه به روزترین مواد، آن هم با کیفیت بالا بسیار ضروری است. کامپوزیت دندان یکی از این مواد است که ترکیب آن در سال های اخیر دچار تحول و تنوع زیادی شده است. کامپوزیت هایی که در باندینگ دندان استفاده می شوند توانسته اند هزینه ترمیم و زیبا سازی دندان ها را تا حد زیادی کاهش دهند. از طرفی ماده ای چون گوتا را می توان با اطمینان کامل برای پر کردن ریشه های دندانی بدون عوارض جانبی خاص استفاده کرد. در این مطلب می خواهیم ضمن مرور کاربرد این مواد نحوه تهیه آنها را با قیمت مناسب نیز بررسی نماییم.

 

کامپوزیت دندان ماده ای همه کاره

در میان انواع مواد دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی قطعا کامپوزیت دندان جایگاه ویژه ای دارد. این ترکیب توانسته است تکنیک های ترمیم دندان را دچار تحولی اساسی نماید. در طول چند دهه گذشته ترکیب کامپوزیت دندان مدام در حال اصلاح بوده است تا جایی که در حال حاضر می تواند استحکام، ماندگاری و زیبایی را توام به مشتری هدیه دهد.

 

امروزه کیفیت و ترکیب مواد کامپوزیتی در کنار مهارت دندانپزشک قادر است به شکل حیرت آوری زیبایی از دست رفته دندان های را حتی بهتر از روز اول آنها بازیابی نماید.

 

خواص برتری که کامپوزیت ارئه می دهد

آنچه که باعث یکه تازی تولید و فروش کامپوزیت در دنیای ترمیم و زیبایی دندان ها شده است جدا از استحکام و ماندگاری عالی برخی خواص ویژه ای است که نمی توان در سایر مواد ترمیمی یافت. مانند ارائه طیف رنگی مطابق با رنگ طبیعی دندانها. این باعث می شود ترمیم صورت گرفته نهایت انطباق پذیری با مجموعه دندان ها را داشته باشد.

 

مورد دیگر اینکه سطح اتصال بین دندان و مواد کامپوزیتی در حد میکرو است. این ویژگی منجر به ایجاد ساختاری یکپارچه می شود که میزان استحکام دندان ها را به شدت افزایش می دهد. به علاوه هنگام استفاده از مواد کامپوزیتی لازم نیست خود دندانها زیاد مورد پرداخت قرار گیرند مانند مسئله ای که در استفاده از آمالگام مشاهده می شود.

C:Users98918Desktopرایا مارکتینگپزشکیMicro_Hybrid-Syringe-2.png

کامپوزیت میکرو هیبرید

با توجه به حجم بالای مصرف این ماده امروزه شاهد خرید کامپوزیت به صورت گسترده هستیم. به همین دلیل تعدادی از مراکز فروش لوازم و مواد دندانپزشکی اقدام به فروش عمده کامپوزیت دندان نموده اند که می تواند قیمت تمام شده را بسیار پایین بیاورد.

 

یکی از مواردی که می توان در فروش کامپوزیت دندان دید تنوع بسیار بالای این محصول هم در برندهای تولیدی و هم در ترکیب و نوع مواد تشکیل دهنده آن است. در واقع می توان با توجه به نوع کار و دندان مورد ترمیم کامپوزیت مناسب را تهیه نمود.

 

باندینگ ترمیمی سریع و آسان

یکی از ویژگی های عالی باندینگ این است که می تواند همزمان ترمیم و زیبایی را به برای فرد به ارمغان بیاورد. بنابراین از بهترین روش های دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی محسوب می شود که قیمت تمام شده کمتری نسبت به سایر روش های ترمیمی دارد.

 

ظاهر بسیار طبیعی ترمیم یکی از ویژگی های بارز این روش است در واقع در پایان کار نمی توان دندان ترمیم شده را از دندان سالم تشخیص داد. بسیاری از مشکلات ظاهری دندان ها را می توان به راحتی و با صرف یک جلسه باندینگ دندان به کلی رفع نمود. از جمله این مشکلات می توان به وجود فاصله بین دندانها، شکستگی، هم اندازه نبودن دندانها، لکه‌ها و … اشاره نمود.

C:Users98918Desktopرایا مارکتینگپزشکیdental-bonding.png

باندینگ دندان

 

قیمت بسیار مناسب باندینگ

استقبال گسترده برای خرید باندینگ دندانپزشکی چند دلیل قابل توجه دارد. جدا از بحث قیمت باندینگ دندان که بسیار مناسب است می توان به سادگی فرآیند کار، نتیجه فوری، ماندگاری خوب و نیازهای مراقبتی ساده پس از نصب اشاره نمود. نوع، تعداد و محل ترمیم به همراه جنس ماده مورد استفاده در قیمت باندینگ دندانپزشکی موثر هستند و طبیعتا از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

 

گوتا ماده ای مطمئن برای پر کردن ریشه های دندان

ماده ای که برای پر کردن ریشه های دندانی استفاده می شود باید ویژگی های خاصی داشته باشد که غالب آنها را می توان در گوتا یافت. نداشتن سمیت، آلرژیک نبودن، قابل انطباق بودن با شکلهای مختلف ریشه های دندانی و مقاومت بالا از جمله ویژگی های بارز گوتا است.

 

با توجه به شکل ها و اندازه های مختلف کانالهای دندانی، تولید کنندگان گوتا را در اندازه های مختلف و با استاندارد خاص تولید می کنند. استفاده از استاندارد ISO و رنگ نمودن نوک این ماده کار را برای شناسایی فوری اندازه آن در هنگام خرید گوتا و استفاده از آن بسیار راحت کرده است.

 

با توجه به استانداردهای مختلف در تولید این ماده (اندازه و ترکیب) شاهد عرضه انواع گوتا دندانپزشکی در بازار هستیم. بر همین اساس قیمت گوتا دندانپزشکی از برندی به برند دیگر متفاوت است و بسته به نیاز باید تهیه شود.

C:Users98918Desktopرایا مارکتینگپزشکیs-l1200.png

بسته بندی استاندارد گوتا

طبیعی بودن گوتا نقش مهمی در استقبال عمومی برای استفاده و خرید گوتا دندانپزشکی داشته است. gutta در اصل نوعی ماده زیستی است که از نوعی جلبک و همچنین درختی با همین اسم گرفته می شود. از طرفی کار با گوتا سختی زیادی ندارد و می توان با درصد اطمینان بسیار بالا کانال دندانی تخلیه شده را با آن به صورت کامل پر نمود.

 

قابلیت پدیدار سازی نوک گوتا با اشعه ایکس از ویژگی مهم این محصول است. دندانپزشک می تواند به راحتی نتیجه کار را با اشعه ایکس بررسی نماید و از درستی کار اطمینان حاصل نماید.

 

خرید گوتا، کامپوزیت و باندینگ

تنوع بالا محصولات، کیفیت مناسب، تامین به موقع و تضمین کالا از جمله ویژگی های مرکز فروش لوازم و مواد دندانپزشکی نیک دندان است. شما می توانید در وبسایت این مرکز قیمت محصولات برندهای بزرگ در زمینه تولید مواد دندانپزشکی چون گوتا، کامپوزیت و باندینگ را مشاهده نمود و بر حسب نیاز سفارش دهید.

 

برای کاهش قیمت تمام شده محصولات می توانید اقدام به سفارش در حجم بالا نمایید. این مرکز می تواند ماده یا برند مورد نظر شما را در صورت نبود در فروشگاه در کمترین زمان ممکن تهیه و ارسال نماید. مشاوره رایگان قبل از خرید و پاسخگویی به موقع از ویژگی های این مرکز فروش لوازم و مواد دندانپزشکی است.