جذاب ترین زن 2014 را بشناسید + عکس

جذاب ترین زن 2014 را بشناسید + عکس

 

«باربارا والترز»، در ویژه برنامه شبکه ABC با عنوان «باربارا والترز معرفی می کند: ده فرد جذاب سال 2014 » که در روز یکشنبه پخش شد، «امل کلونی»همسر «جورج کلونی» را به عنوان جذاب ترین شخص سال 2014 معرفی کرد.

 

جذاب ترین زن 2014 را بشناسید + عکس  

 

این ژورنالیست معروف پرسید: «چطور می توان یکی از جذاب ترین مردهای دنیا را به خود جذب کرد؟» و اضافه کرد: «او بیشتر از طریق همسرش، جورج کلونی، شناخته شده است».

 

والترز گفت: «ما شناخت زیادی از او نداریم، ولی او موفق شده است با مردی ازدواج کند که زن های زیادی را به خود جذب کرده است و این یکی از بزرگترین موفقیت های تاریخ است!»

 

والترز که مصاحبه ای با امل کلونی نداشته است، اعلام کرد که او و همسرش هر دو علاقمند به مسائل مربوط به حقوق بشر هستند و هر دو در خانواده هایی متولد شده اند که در زمینه روزنامه نگاری کار می کنند.

 

او گفت که امل یک وکیل بسیار موفق است که در یک مهمانی خیریه در ایتالیا با جورج آشنا شده است، و این بدین معنی است که باید امیدوار باشیم که یک جایی یک کسی در انتظار همه ما هست.

 

افراد دیگری که در این لیست قرار داشتند اسکارلت جوهانسون، تیلور سویفت،نیل پاتریک هریس جورج آر. آر. مارتین نویسنده «بازی تاج و تخت»، چلسی هندلرز، دیدید کوچ تاجر و بشردوست، اوپرا وینفری، مایکل استراهان و الون ماسک مدیر عامل شرکت «تسلا موتورز» بودند.

 

این لیست که از سال 1993 هر سال منتشر می شود افرادی از گروه های مختلف از جمله هنرمندان، سیاستمداران، فعالان اجتماعی را در بر می گیرد. سال گذشته این عنوان به «هیلاری کلینتون» تعلق گرفت.
 

 

منبع : پرداد