تبلیغات

تبلیغات

وقتی الناز شاکردوست با دیو ها همبازی می شود + عکس

وقتی الناز شاکردوست با دیو ها همبازی می شود + عکس

 

فیلم مبارک با بازی بازیگر مشهور سینما الناز شاکردوست یک فیلم متفاوت به خاطر صحنه های انیمیشنی به کار رفته در آن است.

 

 پروژه سينمايي “مبارك” كه آن را از حيث وفور صحنه‌هاي انيميشني مي توان متفاوت‌ترين فيلم سينمايي ايران ناميد در بخش خارج از مسابقه نمایش داده می شود.، الناز شاكردوست و شمار ديگري از بازيگران سرشناس ايراني را در كنار شخصيت‌هاي شاهنامه فردوسي به تصوير مي‌كشد. در اين فيلم شخصيت‌هاي افسانه‌اي شاهنامه با استفاده از تكنيك‌هاي انيميشني جان مي‌گيرند و ضمن خلق داستاني ماجراجويانه، زمينه را براي شناخت بهتر مخاطبان از اين شخصيت‌هاي اسطوره‌اي فراهم مي‌كنند.

 

وقتی الناز شاکردوست با دیو ها همبازی می شود + عکس

 

بازيگراني چون الناز شاكردوست، منوچهر آذر، امير رهبري،‌ تورج نصرو… به ایفای نقش می پردازند. فيلمبرداري اين پروژه در استان‌هاي تهران و مازندران، شهرهاي چالوس و نمك‌آبرود و… انجام شده است.

 

وقتی الناز شاکردوست با دیو ها همبازی می شود + عکس

 

عوامل اين پروژه سينمايي عبارتند از: مدير توليد: مهدي مددكار، مدير فيلمبرداري:‌ عليرضا برازنده، طراح صحنه و لباس: اصغر نژاد ايماني،‌ طراح چهره‌پردازي: عليرضا خورشيد،نويسنده فيلمنامه: بهروز واثقي،مشاور فيلمنامه: سيد جلال‌الدين دري، منشي صحنه: پانته‌آ حسيني، طراح كاراكترهاي انيميشني: حامد كمالي، ساخت عروسکها: کامران خلج، طراح لباس عروسك‌ها: سحر عبدالهي،‌ صدابردار: حميد اسلامي، عكاس: آرش صادقي، تدارکات: علي اکبر ايکاني، مدير روابط عمومي: محسن رخش خورشيد.

 

داستان اين فيلم در مورد پيرمردي است كه به حرفه نقالي مشغول است و ابزار كارش، عروسك‌هاي شخصيت‌هاي شاهنامه است. او نوه جواني دارد كه از دنياي پدربزرگش كاملاً دور است و بر اين اساس تضادهايي بين او و پدربزرگش وجود دارد.

 

پيرمرد بخش فراواني از زندگي‌اش را در جهان اسطوره‌ها گذرانده و نگران روزي است كه شخصيت‌هاي سياه افسانه‌اي، دنيا را به سوي تاريكي و تباهي بكشانند. داستان از آنجا آغاز مي‌شود كه عروسك‌ها جان مي‌گيرند و به فكر ياري رساندن به پيرمرد و كاستن از دغدغه‌هاي او مي‌افتند. آنها با نوه پيرمرد همراه مي‌شوند و داستان هيجان‌انگيز و ماجراجويانه‌اي را آغاز مي‌كنند.

 

تهیه و تنظیم : مجله تکناز

 

تبلیغات