مرد افسرده که با یک عروسک زندگی می کند!

مرد افسرده که با یک عروسک زندگی می کند!

 

مردی که دچار بیماری افسردگی شده است، با یک عروس هم قد خودش زندگی می کند و عکس های جالبی از این زندگی عجیب منتشر می کند.

 

دو سال پیش پزشکان تشخیص یک بیماری جدی برای آقای سانگ بو دادند ، این بیماری باعث سردردهای مداوم او شده و او را به شدت افسرده کرده بود.

 

این شرایط تا حدی پیش رفته شده بود که او خود را متقاعد کرد هرگز ازدواج نکرده و فرزندی هم نداشته باشد. ولی اطلاع نداشت زندگی اش به زودی تغییر خواهد کرد و از این رو به آن رو خواهد شد.

 

سانگ بو روزی در حین گذراندن وقتش در اینترنت، با یک فروشگاه اینترنتی آشنا شد که در آن عروسک هایی هم قد انسان فروخته می شد و به شدت برای او جذاب و جالب به نظر رسید.

 

او یکی از این عروسک ها را خریداری کرده و به محض تحویل آن عاشق عروسک شد. شاید به دیده افراد دیگر این عروسک تنها یک عروسک با چهره واقعی باشد ولی برای سانگ بو یک شروع تازه بود.

 

او با عروسک همانند دختر خودش رفتار می کرد و هرجا که می رفت او را با خود می برد و حتی نام ( Xiao Die) به معنی پروانه کوچک روی آن گذاشت و او را به این نام صدا می کند.

 

سانگ بو در حال حاضر با مادرش زندگی می کند که به نظر می رسد هیچ مخالفتی با خرید عروسک 2200 دلاری و وارد کردن آن به زندگی شان ندارد که احتمالا به دلیل تاثیرخوبی باشد که عروسک روی زندگی پسر افسرده اش گذاشته است.

 

مجموعه ای از عکس های آپلود شده در شبکه اجتماعی چین، این پدر و دختر عجیب که اوقات خوشی را در سینما، کافی شاپ و … گذرانده و از مصاحبت با هم لذت می برند را نشان می دهد.

 

مرد افسرده که با یک عروسک زندگی می کند!

زندگی مرد با عروسک

 

مرد افسرده که با یک عروسک زندگی می کند!

زندگی مرد افسرده با عروسک

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تکناز