ازدواج نمادین این زوج جالب به 66 بار رسید + عکس

ازدواج نمادین این زوج جالب به 66 بار رسید + عکس

این زوج جوان بیش از 66 بار مراسم عروسی بصورت نمادین گرفته اند. به گزارش تکناز : آلکس پلینگ به همراه نامزدش لیزا گانت مدت سه سال است که در جستجوی مکان بی عیب و نقص برای برگزاری مراسم جشن عروسی خود هستند اما تا کنون به در بسته برخورد نموده اند. محل برگزاری مراسم جشن نامزدی و عروسی برای هر زوج جوانی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

 

سعی دارند روز خاطره انگیز را با مکان زیبا برای همیشه در خاطرات خود ثبت نمایند. اما  گاهی انسان هر چه در جستجوی مکان مناسب می گردد یک سری نواقص و کاستیهایی مشاهده نموده و به دنبال جای بهتر می گردد.

 

ازدواج نمادین این زوج جالب به 66 بار رسید + عکس

همسر عاشق می گوید به 66 جا در اقصا نقاط جهان  سفر کرده ولی تا کنون موفق به پیدا کردن جای دلخواه خود نشده است. آنها تا کنون 66 بار به صورت نمادین در مناطق مختلف ازدواج نموده اند. هر چند آنها تا کنون به صورت رسمی عقد نکرده اند اما این همه سفر هزینه های سنگینی داشته است. خانم لیزا 32 ساله به خاطر این مساله کارش را از دست داد و نامزدش الکس مجبور شده است ماشین دلخواهش را بفروشد.

 

ازدواج نمادین این زوج جالب به 66 بار رسید + عکس

آنها مدت 14 سال است که با یکدیگر آشنا بوده و مدت 6 سال است که با یکدیگر در ارتباط هستند. این زوج جوان حتی مجبور شده اند منزل مسکونی خود را با تمام لوازمش در راه هدفشان به فروش برسانند.

 

آنها در ژوئن 2011 برای اولین بار سفرشان را از کانادا شروع نمودند. الکس می گوید :عشق رومانتیک من و نامزدم دیوانگی است. در ابتدا تصمیم داشتیم در انگلستان مراسم برگزار نماییم اما آنجا  خیلی سنتی بود.به همین خاطر سفر به دور دنیا را اغاز نمودیم تا مکان خوبی را پیدا کنیم.

 

ازدواج نمادین این زوج جالب به 66 بار رسید + عکس

سپس این ایده به ذهنمان رسید که به هر کجا سفر میکنیم به صورت نمادین ازدواج کنیم.همه فامیل در ابتدا ما را دیوانه می خواندند اما هنگامی که به ایشان ایده خود را توضیح دادیم عاشق کارمان شدند. الکس و لیزا به بیش از 30 کشور سفر نموده و در فرهنگهای مختلف مراسم عروسی برگزار کرده اند.ا

لیزا می گوید هفت روز هفته را 24 ساعته با هم هستیم و وسیله و مکان سفرمان ماشین ون  1متر و 80 در 4 متری است .هر روز صبحانه را در رختخواب می خوریم. آنها در پایان می گویند تا کنون بحث و جدلی در طول سفرهای خود نداشته اند.

 

 

منبع : مجله تکناز