دختری که 100 سال طول کشید تا به دنیا آمد! + عکس

دختری که 100 سال طول کشید تا به دنیا آمد! + عکس

دختر یا پسر بودن فرزند همیشه برای پدر و مادرهای یکی از مهم ترین مسائل زندگی بوده که امروزه به گفته پزشکان با تغذیه می توان جنسیت جنین را قبل از بارداری به دلخواه تعیین کرد! ارتباط این جمله را با خواندن ادامه مطلب بدانید.

 

 100 سال چشم انتظاری برای دختر  ، برخی مواقع افراد چشم انتظار به خود سختی و رنج های زیادی می دهند تا به ارزوی دیرینه خود برسند. برای رسیدن به هدف با هر محنتی جا خالی ننموده و چشم امید به لحظه دیدار دارند.به گزارش پارس ناز دختر خواهی یا پسر خواهی از جمله مسائل روز جامعه کنونی است که عده ای از خانواده ها با ان روبرو هستند.برخی زوجین حاضرند برای بچه دار شدن به هر دری بکوبند و پولها خرج نمایند تا صاحب فرزندی شوند.

 

برخی از انها هم اینقدر در فامیل پس دارند که در حسرت دختردار شدن مانده اند.سلسله خانواده سیلورتونز از ان جمله خانواده هایی است که از صد سال قبل تا کنون در حسرت یک دونه دختر مانده اند.

 

گویی مهر پسری بر پیشانی این خاندان خورده شده است.به قول معروف 4 پشت از این خاندان از سال 1913 تا کنون صاحب فرزند دختر نشده اند.

 

دختری که 100 سال طول کشید تا به دنیا آمد! + عکس

به گزارش تکناز اما اخیرا اتفاق جالب در این خاندان بوقوع پیوست و اولین دختر یک دونه غنچه لبخند را بر لب همگان جاری نمود.خانواده جرمی سیلورتون 43 ساله به همراه نامزدش جسی سیلورتون 36 ساله طلسم زاد و ولد را برای همیشه شکستند و روز خاصی را رقم زدند.

 

درخت خانوادگی سیلورتون از ابتدا با 5 پسر شروع شد.هنگامی که همگی ازدواج نمودند نتیجه همه تولدها چیزی جز پسر نبود.اما درخت خانوادگی مردان یکباره با تولد دختر در 9 سپتامبر قطع شد.دختر کوچولو در بیمارستان رویال دوون در سلامتی کامل بدنیا امد.

 

دختری که 100 سال طول کشید تا به دنیا آمد! + عکس

جرمی می گوید وقتی سکه ای را به هوا می اندازی شانس تو در برنده شدن 50/50 است.هر چند که برخی ازبزرگان فامیل به من می گفتند که حرکات خانم من نشان می دهد که دختر دارد اما من انرا خرافاتی بیش نمی دانستم.اما هنگامی که سونوگرافی، حرف بزرگان خانواده را تایید نمود من متوجه شدم که انها موی خود را در اسیاب سفید ننموده اند.

 

دختری که 100 سال طول کشید تا به دنیا آمد! + عکس

جرمی می گوید هنگامی که پزشکان خبر دختر دار شدنش را دادند مدت 5 دقیقه با مادرش صحبت می نموده و به وی خبر نوه دار شدن را تبریک گفته است.

 

 

اما نه مثل همیشه او این بار به مادرش گفت که صاحب نوه دختر شده است.به گزارش پارس ناز جرمی می افزاید همه به دخترم “پاپی”علاقه دارند. دو پسرم هری و اسکار او را همیشه راه می برند می ترسم در اینده خیلی لوس تربیت شود

 

 

منبع: دیلی خبر