بهترین مدل کولر گازی گری 24000

مجموعه : رپورتاژ آگهی
بهترین مدل کولر گازی گری 24000

با توجه به مدل های مختلف کولر گازی گری نیاز می باشد که خریداران محترم را آگاه کنیم که برای خرید بهترین کولر گازی گری 24000 یک سری معیارها را در نظر بگیرند فاکتورهای مهم را در پایین برای شما توضیح می دهیم که به سادگی بتوانید کولر گازی گری 24000 اصلی را انتخاب و با نازل ترین قیمت آن را خریداری نمایید .

 

اینورتر :

بورد دی سی اینورتر فناوری پیشرفته در مصرف انرژی می باشد که با کنترل سرعت موتور مانع از هدر رفت سرمایش و گرمایش در کولر گازی گری می شود .

فناوری اینورتر موجب می شود که با تغییر دور موتور و بدون مکث و تولید همیشگی سرمایش و گرمایش لازم می تواند درجه حرارت مورد نیاز را حفظ کند .

وقتی خبری از روشن و خاموش شدن های مکرر نباشد انرژی زیادی مصرف نمی شود و مدیریت دور موتور از طریق اینورتر کارساز می باشد و موجب بهینه شدن مصرف انرژی می شود .

بطور متوسط 40 درصد مصرف کولر گازی را برای شما کم خواهد کرد و همچنین مستمر محیط شما خنک می باشد و همچنین کولر گازی های اینورتر دوام طولانی تری نسبت به کولر گازی های معمولی دارند .

 در کولر گازی اینورتر گری 24000 با ولتاژ بسیار پایین 150 ولت نیز راه اندازی میسر می باشد و حتی با نوسانات برق نیز کولر گازی شروع بکار می کند و همچنین می توان چندین کولر گازی اینورتر را با هم روشن کرد و نیازی به کنتورهای متعدد نمی باشد.

عکس کولر گازی گری اصلی

اینورتر روی نویز کولر گازی تاثیر می گذارد و چون شروع نرمی دارد در نتیجه صدای بسیار کمی دارد و کمپرسور بسیار صدا سرمایش و گرمایش لازم را تولید می کند و صدای کمی را در محل زندگی خود می شنوید و می توانید به امور روزمره خود برسید و به راحتی استراحت و خواب راحت و آرامی داشته باشید .

خرابی در کولر گازی 24000 گری اینورتر محدود می باشد زیرا فشار وارده قوی بروی کمپرسور وجود ندارد و در نتیجه نیازی به تعمیر و نگهداری نمی باشد و طول عمر بالاتری دارد .

بدلیل مصرف پایین و استارت اولیه با آمپر بسیار پایین ایمنی بالایی روی سیم کشی ساختمان دارد .

 

  عکس کولر گازی گری اصلی :

نباید غافل بود که کولر گازی گری اصلی را از طریق عکس پنل به راحتی می توان تشخیص داد بهتر است از فروشنده بخواهید عکس پنل را برایتان بفرستد و در سایت اصلی آن را پیدا کنید که حداقل از خرید خود راضی باشید .

 

عکس کولر گازی 24000 گری بیانگر اصلی بودن آن می باشد.

 

در بعضی موارد حتی نمایندگی های رسمی برند گری نیز سوءاستفاده می کنند و با توجه به اینکه نماینده رسمی شرکت گری هستند و خاطرجمع هستند که خریدار شک نمی کند اقدام به فروش کولر گازی گری غیر اصلی می کنند و در نتیجه در خرید کولر گازی گری اصلی مواظب باشید .

 

قیمت کولر گازی گری اصلی :

می توان به راحتی از طریق تماس با چندین فروشگاه از قیمت کولر گازی گری اصلی مطلع شد و خوشبختانه کولر گازی های غیر اصلی از قیمت کمتری برخوردار هستند و در مواردی نیز برای به شک انداختن خریدار آن را هم قیمت کولر گازی اصلی می فروشند که با دیدن عکس پنل به راحتی می توان آن را تشخیص داد .

قیمت کولر گازی گری 24000 اینورتر از معمولی گران تر می باشد زیرا از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و در مواردی کولر گازی بدن اینورتر را نیز بجای اینورتر می فروشند که تشخیص آن بسیار راحت می باشد در کولر گازی گری معمولی از خازن بهره می برد و دیگر خبری از بورد بزرگ اینورتر در داخل موتور نیست .

 مشخصات فنی کولر گازی گری 24000

 مشخصات فنی کولر گازی گری 24000 :

بهترین مدل کولر گازی 24000 گری اصلی دارای مشخصات زیر می باشد :

دیفراست :

کولر گازی گری 24000 بطور هوشمندانه ای در صورت لزوم یخ زدایی را شروع می کند و نیاز به حضورت فیزیکی نصاب در هنگام یخ زدن جهت سرویس کولر گازی نمی باشد .

 

گاز 410 :

این گاز بسیار سبک می باشد و در صورت آزاد شدن در محیط مانع از بزرگ شدن لایه ازون می شود و دوستدار محیط زیست می باشد .

 

پوشش ضد زنگ یونیت بیرونی :

رنگ کوره ای یونیت بیرونی مانع از زنگ ضدگی آن حتی در رطوبت های بالای هشتاد درصد می شد و بهمین دلیل می توان در مناطق شمال و جنوب ایران آن را نصب کرد .

 

وای فای :

تنها با نصب اپلیکیشن گری روی گوشی هوشمند خود می توان از هر کجا که بخواهیم کولر گازی را کنترل کنیم و قبل از رسیدن به محیط شرایط را برای کار یا استراحت فراهم کنیم.

 

جریان هوای سه بعدی :

کولر گازی 24000 گری می تواند در همه جهات هوا را به حرکت در آورد و هر چه سریعتر محیط را خنک کند .

 

سخن آخر :

فروشگاه خانه سفید تمامی کولر گازی های خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر شرکتی ارایه می دهد و خیال خریدار را کاملا” راحت می کند و دیگر نگران آینده در بحث خدمات نمی باشد .

برچسب‌ها: