تبلیغات

تبلیغات

اعلام خبر علت سقوط بویئنگ 727 تا 15 فروردین

مجموعه : مجله خبری
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که در نشست امروز کمیسیون عمران، اعضا با حضور سرپرست وزارت راه و ترابری، مشکل ناوگان‌های حمل و نقل عمومی را بررسی کردند، گفت: علت سقوط بویئگ 727 تا پانزدهم فروردین سال آینده مشخص می‌شود.

"مهرداد بائوج‌لاهوتی" در گفت‌وگو با خانه ملت ، تصریح کرد: در نشست امروز( سه شنبه 24 اسفند) کمیسیون عمران، اعضا در حضور وزیر مسکن و شهرسازی و سرپرست وزارت راه و ترابری، علت سقوط هواپیمای بوئینگ 727 تهران ارومیه را بررسی کردند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان این که بررسی مشکل‌های ناوگان حمل و نقل عمومی کشور در دستورکار نشست امروز کمیسیون عمران بود، گفت: برای حل مشکل ناوگان هوایی کشور باید هواپیماهای جدید خریداری شود.

صندوق توسعه ملی اعتبار لازم برای خرید هواپیما را تأمین کند

وی با تأکید بر این که پنج میلیارد دلار اعتبار برای خرید هواپیمای جدید لازم است، افزود: با توجه به این که نمی‌توان از محل درآمد دولت این اعتبار را تأمین کرد و بخش خصوصی هم آمادگی خود را برای خرید هواپیمای جدید اعلام نکرده است، می‌توانیم این اعتبار را از محل صندوق توسعه ملی تأمین کنیم.

بائوج لاهوتی با توضیح این که مسئولان به علت در نظر گرفتن ابعاد حقوقی، علت سقوط هواپیما بوئینگ 727 تهران-ارومیه را با صراحت اعلام نمی‌کنند، گفت: نتیجه قطعی علت این سانحه به طور قطع تا پانزدهم فروردین سال آینده اعلام می‌شود. 

وضعیت 6 دقیقه تا سقوط

عضو کمیسیون عمران مجلس، درباره علت سقوط هواپیما بوئینگ 727 تهران – ارومیه تصریح کرد: از 6 دقیقه پیش از پرواز این هواپیما تا 6 دقیقه قبل از زمان حادثه کمک خلبان این پرواز هدایت این هواپیما را به عهده داشته است و همچنین با توجه به فرسوده بودن این هواپیما از سه موتور آن تنها یکی از آنها سالم بوده است.

 

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات