تبلیغات

تبلیغات

جاسازی عجیب مواد مخدر و شیشه در چیپس

مجموعه : مجله خبری
جاسازی عجیب  مواد مخدر و شیشه در چیپس

جاسازی مواد مخدر و شیشه در چیپس

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان از کشف یک دستگاه کانتینر حاوی یکصد کارتن چیپس که مبادرت به حمل مواد مخدر از نوع شیشه می‌کرد،‌ خبر داد.

سید احمد خدایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: عوامل این محموله که با ظرافت خاصی در هر کارتن یک بسته از بسته‌های چیپس را با مواد مخدر از نوع «شیشه» پرکرده بودند، در گمرگ استان به دام ماموران افتادند که عدم دقت در کنترل محموله و دستکاری در پلمپ گمرک مشهود بود.

وی افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان همچنین یک باند تهیه و توزیع هروئین که با استفاده از خودروی ترانزیتی از زاهدان به مقصد مرز بازرگان بارگیری شده بود را با ۲۷۳ کیلوگرم در گمرک بندر شهید رجایی کشف کردند.

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان؛ این محموله نیز با سواستفاده از مهر و موم گمرک در حالیکه حاوی صنایع دستی بود و قصد انتقال محموله مواد مخدر را داشت با هوشیاری ماموران کشف شد.

وی همچنین از دستگیری پنج عامل یک باند حمل مواد مخدر که با سواستفاده از خودروی دولتی و جعل اسناد ماموریت مبادرت به حمل مواد مخدر می‌کردند، خبر داد.

خدایی گفت: به دنبال یک سری کار اطلاعاتی، ماموران مبارزه با مواد مخدر استان متوجه تردد مشکوک یک دستگاه خودروی استیشن در محورهای استان شدند که با احکام ماموریت در حال خروج از استان بود.دو نفر که با پوشش کت و شلوار در این خودرو حضور داشتند با ظاهر موجه در چندین نوبت مبادرت به این کار کرده بودند که سرانجام شناسایی و دستگیر شدند.

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان، این خودرو در حین دستگیری عوامل آن، حامل ۴۹۰ کیلو گرم تریاک بود که به مقصد تهران بارگیری شده بود.

وی گفت: سه نفراز عوامل این باند نیز که با هواپیما به بندرعباس سفر کرده و پس از بارگیری، از طریق دو عامل خود محموله را به مرکز کشور منتقل می‌کردند دارای سوابق دولتی بودند که در تهران شناسایی و دستگیر شدند.

این مسئول همچنین مجموع کشفیات مواد مخدر در سه ماهه امسال را هشت تن و ۲۰۸ کیلو انواع مواد مخدر اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به دلیل اقدامات بازدارنده در مرزهای شرقی ۲۴ درصد کاهش یافته است. بیشترین این محموله تریاک با چهار تن و ۶۲۰ کیلو، حشیش سه تن و ۲۴۸ کیلو و هرویین با ۳۲۲ کیلوگرم بوده است.

همچنین کشفیات شیشه در مجموع ۷۲۸ گرم بوده که در این رابطه دو مرکز تهیه و توزیع نیز با ادوات کشف شد.

وی از دستگیری یک‌هزار و ۲۲۸ نفر شامل؛ ۱۵۰ نفر خرده فروش، ۵۱نفر عامل اصلی، ۱۱۳ نفر حمل کننده و ۵۱۵ نفر نیز نگه دارنده در جریان این کشفیات خبر داد که ۴۹ نفر آنان زن بوده‌اند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان از انهدام ۴۱ باند و پاکسازی ۱۳۳ نقطه آلوده در استان به عنوان بخش دیگری از عملکرد پلیس یاد کرد که طی ۹۰ مرحله عملیات انجام شده است.

خدایی همچنین از کشف ۱۰ قبضه سلاح و توقیف ۴۱ دستگاه موتور سیکلت و ۱۷۷ دستگاه خودرو خبرداد و گفت: در بخش آمپول‌های روانگردان نیز بیش از ۲۶۷ هزار عدد در این مدت کشفیات داشتیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان با اعلام اینکه اولویت امسال برخورد با عاملین توزیع و خرده‌فروشان مواد مخدر است از دستگیری ۱۹۶ نفر و کشف ۲۶ کیلو انواع مواد از این عده خبر داد.

خدایی خاطرنشان کرد: ۷۲۰ معتاد پرخطر که غالبا ولگرد و کارتن خواب هستند نیز شناسایی که آماده تحویل به مراکز بازپروری هستند.

 

سخنان سفیر آمریکا در ترکیه درباره ایران
دختران انگلیسی مست ترین دختران غربی+عکس
دختری که بخاطر حفظ دینش کچل کرد !! + عکس
خرید و فروش دختران نیویورکی در خیابان + عکس
تصادف مرگبار پرابد پژو 206 و زانتیا در بزرگراه یادگارامام + تصاویر
آخرین خبرها از استخدام بانک مسکن
حمام شیخ بهایی را چرا بازسازی نمی کنید ؟!عکس
کفتارها به زودی محاكمه می شوند + عکس
خبری داغ از پیگیری و برخورد با یک ماجرای تأسف بار !!!
برخورد عجیب یک دانشگاه با بد‌حجابی + عکس
تجاورز به 16 زن و دختر و دستگیری و اعدام
زبانه‌های آتش در دل کوه و کشف میدان نفتی +عکس
خیانت خانم نماینده مجلس انگلیس به همسرش + عکس
اقدام غیر انسانی یک بیمارستان + عکس

 

تبلیغات