تبلیغات

تبلیغات

گلشیفته فرهانی قبل از عریان شدن در پاریس چه میکرد ؟

مجموعه : مجله خبری
گلشیفته فرهانی قبل از عریان شدن در پاریس چه میکرد ؟
گلشیفته كه پس از رفتن از ایران وضع مالی خوبی نداشت و گاهی برای امرار معاش خود مجبور بود در ساعت های خلوت با نقاب به خیابان های پاریس رفته و ساز بنوازد تا بتواند هزینه زندگی خود را تامین كند.
 

به گزارش تکناز به نقل از باشگاه خبرنگاران، در پی برهنگی گلشیفته فراهانی در مقابل دوربین و واکنش منفی افکار عمومی و حتی خانواده اش در برابر این اقدام وی ،دوستان گلشیفته فراهانی نیز به افشاگری در مورد یکی از علتهای این عمل زشت وی دست زدند.

دوستان (البته هم اکنون سابق) او می گویند كه گلشیفته ۲ سال پیش از شوهرش جدا شده و در این مدت تقریبا هیچ پیشنهاد مهمی برای بازیگری نداشته است.

گلشیفته كه در این مدت با بیكاری مواجه شده بود وضع مالی خوبی نداشت و گاهی برای امرار معاش خود مجبور بود در ساعت های خلوت، به خیابان های پاریس رفته و ساز بنوازد تا بتواند هزینه زندگی خود را تامین كند.

وی برای اینكه در این حالت شناخته نشوند نقاب به صورت خود می زد.

دوستان وی گفته اند پس از آنكه گلشیفته با این شرایط روبرو شد و می رفت که کاملا به فراموشی کامل سپرده شود دست به اقدام اخیر زد و تلاش كرد تا با عریان شدن در برابر دوربین دوباره جلب توجه کند و حداقل مورد توجه جامعه غرب قرار گرفته و به ذهن ها برگردد.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران
 

تبلیغات