تبلیغات

تبلیغات

مرگ مرموز زن در پارکینگ خانه

مجموعه : مجله خبری
مرگ مرموز زن در پارکینگ خانه

جام جم آنلاین: زن 36 ساله خانه دار به طرز مرموزی فوت کرد و در این رابطه یک نفر با دستور بازپرس جنایی تهران دستگیر شد.

به گزارش فارس، ساعت 8 شب پنج‌شنبه 2 اردیبهشت امسال مأموران کلانتری 132 نبرد از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ از وقوع یک حادثه با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه دریافتند یک زن 36 ساله به طرز مشکوکی در پارکینگ محل سکونتش فوت کرده و جسد وی در این محل رها شده است.

بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران به همراه اکیپ ویژه بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل وقوع حادثه حاضر شدند.

با حضور این افراد مشخص شد یک پیرزن و پیرمرد با مراجعه به در خانه این زن وی را تهدید کرده‌اند و اندکی پس از حضور این افراد جسد این زن در پارکینگ خانه کشف شده است.

دختر 16 ساله متوفی مدعی شد نامزد من و یکی از دوستانش به خانه ما آمدند و مادرم مشغول پذیرایی از این افراد بود که پدر بزرگ و مادر بزرگ یکی از دوستانم به خانه ما آمدند.یکی از دوستانم چند روز قبل از خانه متواری شده بود و مادرم برای آنکه این فرد به مکان نامعلومی نرود و طعمه افراد ظالم نشود به وی پناه داد.پدر بزرگ و مادر بزرگ دوستم با متوجه شدن این موضوع به در خانه ما آمدند و با مادرم درگیر شدند که چرا به نوه آنها پناه داده است و فکر می‌کردند نوه آنها هنوز در خانه ما است.

این دختر جوان گفت: از آنجا که من و نامزدم موضوع ازدواجمان را از همسایه ها پنهان کرده بودیم مادرم نامزدم و دوست او را در اطاقی پنهان کرد که در این لحظه مادر بزرگ دوستم که مشغول گشتن خانه ما بود تا نوه خود را پیدا کند متوجه حضور این 2 جوان شد.مادر بزرگ دوستم با دیدن این 2 مرد جوان شروع به فریاد زدن کرد و مادرم را به ایجاد خانه فساد متهم کرد که مادرم در این لحظه از او خواهش کرد تا داد و بیداد نکند و آبروی خانوادگی ما را در خطر نیاندازد.این در حالی بود که پدر بزرگ دوستم هم با یک ساتور من و نامزدم را تهدید می‌کرد که در این لحظه مادرم از خانه خارج شد و به دنبال او مادر بزرگ و پدربزرگ دوستم از خانه خارج شدند.

این دختر جوان مدعی شد پس از گذشت دقایقی متوجه وجود جسد مادرم در پارکینگ خانه شدیم.

تحقیقات بازپرس جنایی تهران حاکی از آن است که 2 فرضیه درباره مرگ این زن وجود دارد اول اینکه این فرد توسط این زن و مرد به قتل رسیده و از پشت بام به پایین هل داده شده است.

فرضیه دوم هم این است که این زن به واسطه تهمت‌ها و آبرو ریزی این زوج پیر دست به خودکشی زده و به زندگی خود پایان داده است.

تبلیغات