تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

ساعت پخش مجموعه‌های تلویزیونی ماه رمضان

شبكه های سه، دو، یك و تهران به ترتیب سریال های خود را از بعد از افطار در ماه رمضان روی آنتن می برند.

سریال های ماه رمضان

ساعت پخش مجموعه‌های تلویزیونی ماه رمضان

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، امسال چهار سریال اصلی ویژه ماه مبارك رمضان در تلویزیون تولید شده است كه از شبكه های یك، دو، سه و تهران پخش می شوند.

// جراحت
بنابراین گزارش، اولین سریالی كه در این ایام به روی آنتن می رود، مجموعه «جراحت» به كارگردانی «محمدمهدی عسگرپور» است كه ساعت 20:40 از شبكه سه سیما پخش می شود. این سریال ملودرامی اجتماعی است و توسط سعید نعمت الله در 30 قسمت 35 دقیقه ای ساخته شده است.

// ملكوت
مجموعه تلویزیونی «ملكوت» نیز دومین سریالی است كه در ماه رمضان پخش می شود. این سریال هر شب ساعت 21:30 پخش می شود. كارگردانی «ملكوت» را «محمدرضا آهنج» انجام داده و محمدرضا شریفی نیا، احمد نجفی، رضا رویگری، علی دهكردی، كوروش تهامی، نیما شاهرخ شاهی، رز رضوی، مهشید افشارزاده، آهو خردمند، پروانه معصومی، كتانه افشارنژاد، شیوا خنیاگر، فریبا متخصص، غلامرضا علی اكبری، منوچهر آذری، ترلان پروانه، امیر شجاعی، عباس عرفانی، لادن سلیمانی و ایرج نوذری در آن ایفای نقش می كنند.

// در مسیر زاینده رود
سریال «در مسیر زاینده رود» به كارگردانی «حسن فتحی» نیز گزینه بعدی است كه در ساعت 22:15 روانه آنتن می شود.
در مجموعه جدید فتحی مانند همیشه عده ای از شناخته شده ترین بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون نظیر حسین محجوب، مهرانه مهین ترابی، مسعود رایگان، اشكان خطیبی، بهنوش طباطبایی، مهرداد ضیایی، پردیس افكاری، مهدی سلطانی، افسانه پاكرو، هومن برق نورد، الهه حسینی، فرخ نعمتی، حمیدرضا آذرنگ، مهدی باقربیگی، مهران نائل، نیما نادری و… نقش آفرینی می كنند.

// از پذیرفتن خانواده معذوریم
آخرین سریالی كه در ایام ماه رمضان از تلویزیون پخش می شود، مجموعه «از پذیرفتن خانواده معذوریم» است كه كارگردانی آن را «فرزاد موتمن» برعهده دارد. این سریال هرشب ساعت 23:10 پخش می شود.
در نخستین تجربه سریال سازی فرزاد موتمن، بازیگرانی چون: برزو ارجمند، علی قربانزاده، امیرحسین رستمی، رضا داوودنژاد، مهران رنجبر، شبنم قلی خانی، بهنوش بختیاری، بیتا سحرخیر، ملیكا شریفی نیا، گلاره عباسی، پرستو صالحی و داریوش كاردان حضور دارند.
گفته می شود نام این سریال در زمان پخش قطعا تغییر خواهد كرد.

عمارت پدری از شبكه قران

مجموعه تلویزیونی «عمارت پدری» به کارگردانی اکبر منصورفلاح ماه رمضان از شبکه قرآن روی آنتن می رود. این مجموعه تلویزیونی به تهیه کنندگی مجید عباسی و به سفارش شبکه قرآن تهیه می شود. در این مجموعه اردلان شجاع کاوه، پرستو گلستانی، آرش تاج، بهروز بقایی، جواد هاشمی، مهدی فقیه، محمد الهی، سارا الهیاری، محمدرضا رهبری، مهتاج نجومی، مهدی امینی خواه، معصومه کریمی، اسماعیل سلطانیان و … بازی کردند.

مجموعه «عمارت پدری» هر روز از شبکه قرآن پخش می شود و فیلمنامه آن را سیدعلیرضا حسینی نوشته و مضمون آن اجتماعی و خانوادگی است.

مجید عباسی تهیه کنندگی مجموعه های «دفتر مشق» و «شهر باران» و فیلم های تلویزیونی «گردنبند» و «گروگان» را در کارنامه دارد. اکبر منصور فلاح هم کارگردان مجموعه ها و فیلم های «سنگین تر از سایه»، «جاودانگی»، «توهم»، «مه» و … است.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات