تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

رکورد سرعت در بزرگراه های سوئیس شکسته شد

رکورد سرعت در بزرگراه های سوئیس شکسته شد

 

یک راننده سوئدی روز ششم اوت با خودروی مرسدس بنز خود با سرعت دویست و نود کیلومتر بر ساعت از بزرگراه برن به لوزان عبور کرده و این در حالی است که حداکثر سرعت مجاز در این بزرگراه یکصد و بیست کیلومتر در ساعت است.

واحد مرکزی خبر: پلیس سوئیس روز دوشنبه اعلام کرد بر اساس اطلاعاتی که رادار نصب شده در بزرگراهی در غرب این کشور به ثبت رسانده، یک راننده سوئدی با سرعت دویست و نود کیلومتر در ساعت از این بزرگراه عبور کرده است.

یکی از مسئولان اداره راهداری سوئیس در این باره گفت " یک راننده سوئدی روز ششم اوت با خودروی مرسدس بنز خود با سرعت دویست و نود کیلومتر بر ساعت از بزرگراه برن به لوزان عبور کرده و این در حالی است که حداکثر سرعت مجاز در این بزرگراه یکصد و بیست کیلومتر در ساعت است".

پلیس سوئیس این مرد سی و هفت ساله را اندکی پس از بازداشت، آزاد کرد ولی گواهینامه رانندگی و خودروی او توقیف شد و این احتمال وجود دارد که به علت نقض قوانین محاکمه و به پرداخت یک میلیون فرانک سوئیس محکوم شود. البته پلیس سوئیس می گوید با اینکه اعداد و ارقام دقیقی در مورد رکورد سرعت در بزرگراه ها در دست ندارد ولی اینگونه گمان می کند که این مرد سوئدی رکورد مزبور را شکسته است

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات