تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

ترفند بدست اوردن شماره تلفن افراد!!!

ترفند بدست اوردن شماره تلفن افراد!!!

 

تا حالا حتما براتون پیش اومده که یه جایی رفته باشین که بخواین شماره تلفن اونجا رو داشته باشین اما روتون نشده که از صاحب اونا بپرسین!شما میتونین با این روش شماره تلفن هر جا رو به راحتی بدست بیارین! (روی ادامه مطلب کلیک کنید)


برای دونستن شماره اونجا فقط کافی است که شما گوشی تلفن اونجا رو بردارین و شماره زیر رو بگیرید: ۰۰۹۸۱۰۶۱۲۳۴۵۶۷۸۹ بله با این شماره به تلفن گویای اینترنتی بین الملل ایران وصل میشین که به شما شماره تلفنی که شما با اون این شماره رو گرفتین رو میگه!

لازم به ذکراست که شما بعد از اتصال شماره باید(۳۰)ثانیه صبر کنین تا پاسخ مورد نظر را از اپراتور مربوطه دریافت نمائید و همچنین این سیستم در برخی از شهرها فعال نمی باشد و این ترفند بر روی تلفنهایی که این سیستم توسط مخابرات در اون شهر فعال نشده است عملی نمی باشد!اما بر روی حدود ۹۰٪ از مخابرات های شهرهای مختلف کشور فعال می باشد و به طور کامل قابل استفاده برای تمامی مشترکین این شهرها می باشد!

نکته ی بسیار مهم: سایت بزرگ بیا تو موبایل هر گونه سوئ استفاده از این طریق را خلاف اخلاق و موازین اسلامی می داند و عواقب ناشی از سوئ استفاده از این روش بر عهده ی خود شخص استفاده کننده از این روش می باشد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات