تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

نوکیا اینترنت را در دسترس یک میلیارد کاربر جدید قرار می دهد

مجموعه : مجله خبری
گروه خبری GSM : نوکیا امروز از استراتژی جدید خود مبنی بر دسترسی یک میلیارد کاربر جدید به اینترنت در آینده ای نزدیک خبر داد. نوکیا قصد دارد با فراهم کردن گوشی های قدرتمند و در حین حال مقرون به صرفه به همراه خدمات Ovi در بازارهای در حال رشد به این مهم دست پیدا کند. ارتباط افراد با یکدیگر ورای خطوط تلفن به عنوان دورنمای اصلی نوکیا از مهمترین موضوعات مطرح شده در آخرین روز کنفرانس سالانه Nokia World بود و  توانست مکمل خانواده جدید و قدرتمند گوشی های هوشمند و همچنین خدمات Ovi باشد که در روز قبل معرفی شدند. نوکیا توانسته با ارتقا و بهبود گوشی های خود با قابلیت های بالا و تمرکز بر اینترنت از هر 5 نفر، 4 نفر را مجهز به تکنولوژی های سلولار کرده و اینگونه تعهدش را نسبت بازارهای در حال رشد نشان دهد.

مری مک دوئل، نایب رئیس ارشد نوکیا در بخش گوشی های موبایل، در سخنرانی خود اعلام کرد که نوکیا در مرحله مناسبی برای رسیدن به رشد مورد نظر خود در بازار جهانی بوده و این شرکت پیشتازی در ارائه تکنولوژی های صوت و داده را هدف قرار داده است.

او گفت: افراد بیشتری با ورود به عصر اطلاعات موبایل را جایگزین کامپیوتر خواهند کرد. 80 درصد جمعیت جهان اکنون تحت پوشش شبکه های موبایل هستند و این یعنی بیشتر افرادی که جزو یک میلیارد کاربر جدید اینترنت در آینده هستند کار با کامپیوتر را برای اولین بار با موبایل تجربه خواهند کرد.

او افزود نوکیا با استفاده از دانش خود در زمینه ویژگی های مصرف کنندگان در نقاط مختلف و همچنین شبکه های توزیع پرقدرتی که در اختیار دارد قادر خواهد بود نیازهای مصرف کنندگان را با قیمت هایی مناسب آنها تأمین کند.

 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a
a