تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

همچون سرو مهمان شبكه 2 شد

همچون سرو مهمان شبكه 2 شد
همچون سرو مهمان شبكه 2 شد
جام جم آنلاین: همچون سرو نام سریالی است كه از امشب قرار است از شبكه 2 سیما به آنتن پخش سپرده شود.كارگردانی این سریال را بیژن بیرنگ به عهده دارد كه پیشتر به همراه زنده‌یاد مسعود رسام آثار متفاوتی را برای شبكه‌های مختلف سیما كارگردانی كرده است. داستان سریال تازه بیرنگ در زمان 8 سال دفاع مقدس و در یك پایگاه پشتیبانی جنگی می‌گذرد.
 

 

حضور آدم‌های مختلف و وقوع اتفاقات گوناگون باعث می‌شود ماجراهای بسیاری در این پایگاه پشتیبانی به وجود آید. در اولین قسمت این سریال داستان زنی روایت می‌شود كه قصد دارد به این پایگاه پشتیبانی بیاید تا در كنار همسرش كه فرمانده پایگاه هم هست خدمت كند. او به این پایگاه می‌آید اما خیلی زود متوجه می‌شود شرایط آن‌گونه كه او فكر می‌كرده نیست. در این سریال مانند بیشتر آثاری كه این روزها از شبكه‌های مختلف سیما پخش می‌شود ، تلاش شده تا از بازیگران شناخته شده استفاده شود.

 

پژمان بازغی (یاور)، لاله اسكندری (فرشته)، صادق هاتفی (غلامی)، غلامرضا یزدانی (مهران)، سیاوش خیرابی (عباس)، كریم خودسیانی (كریم)، سولماز آقمقانی (لیلی)، سوگل كلاتیان (مریم)، سارابه اوهانیان (آند ره ) ، محمدرضا حیدری (بهزاد)، مالك سراج (علی)، فرهاد بشارتی (نصرت)، محمد نگراوی (جاسم)، الهام پاوه‌نژاد (صدف)، نورالدین استوار (حاج اكبر) و گوهر خیراندیش بازیگرانی هستند كه در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

كار تصویربرداری این سریال در لوكیشن‌هایی در شهرك غزالی همچنان ادامه دارد این سریال در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای آماده می‌شود و آن طور كه مهران رسام تهیه‌كننده این سریال می‌گوید تاكنون 16 قسمت این سریال تدوین شده است.

نویسندگی فیلمنامه این سریال به عهده بیژن بیرنگ و علی خودسیانی بوده و در ساخت آن حسین احمدی (تدوین) مریم شكرایی (طراح گریم) آنیتا جواهرچی (طراح صحنه و لباس) علی بیرنگ (آهنگساز) صحرا بیرنگ (عكاس) رضا نمازی (تصویربردار) رضا كشاورز (صدابردار) حمید حامی (خواننده) هادی جمشیدی (جلوه‌های ویژه كامپیوتری) مهران رسام و بیژن بیرنگ (تهیه‌كنندگان) همكاری كرده‌اند.

در این سریال در هر قسمت یك داستان مستقل روایت می‌شود كه با نگاه خاص بیرنگ این توقع هست كه باز هم طنز خاص او را در این كار جدی ببینیم.

قرار است سریال همچون سرو از امشب ساعت 21:30 از شبكه 2 سیما پخش شود.همسران، خانه‌ سبز و سرزمین سبز بعضی سریال‌هایی است كه بیرنگ برای تلویزیون كارگردانی كرده است.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

a