تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

جیم کری در طنز تلخ «پی‌یره پی‌یره» بازی می‌کند

جیم کری در طنز تلخ «پی‌یره پی‌یره» بازی می‌کند

 

در قصه فیلم جیم کری نقش مردی را دارد که یک تابلوی نفیس قدیمی را که از یک موزه به سرقت رفته، از شهر پاریس به لندن می‌برد…

 


به گزارش فارس،  «جیم کری» در فیلم جدید خود «پی‌یره، پی‌یره» در نقش یک مرد فرانسوی ایفای نقش خواهد کرد. این فیلم که حال و هوایی کمدی دارد، یک طنز تلخ اجتماعی است.
در قصه فیلم جیم کری نقش مردی را دارد که یک تابلوی نفیس قدیمی را که از یک موزه به سرقت رفته، از شهر پاریس به لندن می‌برد.
به گفته سازندگان «پی‌یره، پی‌یره»، کاراکتر جیم کری در این فیلم نه یک شخصیت مثبت، مقبول، که یک کاراکتر منفی و ضد قهرمان است.
جیم کری قبل از این هم در کمدی «حوادث بدشگون لموتی استیکت» نقش یک آدم خبیث را بازی کرده بود. اما گفته می‌شود نقش جدید وی کاملا متفاوت از نقش‌ها و بازی‌های قبلی اوست.
این بازیگر پس از مطالعه فیلم‌نامه، با اصرار درخواست کرده که نقش کاراکتر اصلی ماجرا را بازی کند و آن را نقطه عطفی در کارنامه سینمایی خود می‌داند.
«لوی چارلز» برای کارگردانی این کمدی درام تلخ اجتماعی انتخاب شده است. قبل از این قرار بود «جیسون ریتمن» فیلم را کارگردانی کند.
ظاهرا علت قطع همکاری ریتمن با پروژه این بوده است که وی قصد داشت نقش اصلی آن را به بازیگر دیگری غیر از جیم‌ کری بدهد.
«پی‌یره، پی‌یره» با هزینه‌ای 20 میلیون دلاری در شهر پاریس جلوی دوربین خواهد رفت. اما هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری اعلام شده است.
این اولین بار است که جیم کری در یک فیلم سینمایی نقش آدم شروری را بازی می‌کند که باعث خلق حس نفرت از او در بین تماشاگران می‌شود.
وی سال قبل «یک سرود کریسمس» را روی پرده سینماها داشت.

a