تبلیغات

تبلیغات

رشد بسیار زیاد 65% ترافیک در تهران

مجموعه : مجله خبری
رشد بسیار زیاد 65% ترافیک در تهران

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران گفت: براساس آمار و اطلاعات به دست آمده میزان ترافیک در مهرماه امسال نسبت به مهرماه سال گذشته حدود ۶۵/۲ درصد افزایش داشته است .

به گزارش ایلنا،همایون فتاحی با بین این مطلب اظهار کرد : در مجموع سالانه حدود ۴۰۰ هزار خودرو به شهر تهران افزوده می شود که اگر تمام این خودروها در شهر تردد کنند و وضعیت حمل و نقل عمومی نیز بهبود پیدا نکند باید هر سال چیزی حدود ۱۰ درصد به میزان ترافیک افزوده شود ما با مدیریت ترافیک و تلاشی که برای گسترش حمل و نقل عمومی در تهران صورت می گیرد ما شاهد افزایش ۶۵/۲ درصدی ترافیک در مهرماه امسال نسبت به سال گذشته بودیم.

وی ادامه داد: از سوی دیگر خوشبختانه با برگزاری ستاد مهر، همکاری بسیار خوب و تنگاتنگ راهور ناجا و همچنین تدابیر ویژه برای مدیریت ترافیک با وجود آنکه ترافیک و میزان ترددها در کل شهر مجموعا ۶۵/۲ درصد افزایش داشته اما در مهرماه امسال ما شاهد کاهش ۴/۴ درصدی نقاط درگیر با ترافیک های بسیار سنگین بودیم.

فتاحی با بیان اینکه در مجموع ترافیک مهرماه نسبت به چند ماه پیش از بازگشایی مدارس نیز حدود ۳۰ درصد افزایش داشته تصریح کرد : انجام ترددها دربازده زمانی بیشتر نیز سبب شده که ترددها در سطح شهر تسهیل شود و ترافیک روان تری را در نقاط مختلف شهر داشته باشیم.

خبرگزاری ایلنا

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات