تبلیغات

تبلیغات

خط نشان کشیدن 2 تیم مطرح رئال و میلان

مجموعه : اخبار ورزشی

به گزارش جام‌جم، رئال‌مادرید و میلان كه با 16 عنوان قهرمانی پرافتخارترین تیم‌های لیگ قهرمانان اروپا محسوب می‌شوند، در شرایطی فرداشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در چارچوب دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان مقابل هم صف‌آرایی می‌كنند كه هر 2 تیم در اوج دوران آمادگی به سر می‌برند و قرار گرفتن آنها در صدر جدول لالیگا و سری آ. به خوبی گواه این مدعاست.

میلان كه بر خلاف انتظارها باآلگری، سرمربی جوان و كم نام و نشان خود روزهای خوبی را به لطف درخشش ستارگانی همچون رونالدینیو، پاتو، روبینیو، ابراهیموویچ و پیرلو پشت سر می‌گذارد، رویای سلطه دوباره بر فوتبال ایتالیا و اروپا را در سر می‌پروراند. ماسیمیلیانو آلگری سرمربی میلان كه تیمش شنبه‌شب 1 ـ 3 «كیه‌وو» را شكست داد با ابراز خوشحالی از كسب این پیروزی مقابل، به بازی حساس تیمش در سانتیاگو برنابئو پرداخت و گفت: بازی بسیار سنگینی برابر رئال‌مادرید داریم و باید در آن دیدار به پیروزی برسیم. برای مردان با تجربه من حضور در برنابئو یك دردسر نیست بلكه تنها یك تجربه تازه است و نمی‌خواهیم دست خالی از مادرید برگردیم.

در سوی دیگر خوزه مورینیو كه خیلی زود با حال و هوای كهكشانی‌ها خو گرفته و در هفته‌های اخیر قاطعانه بر حریفان خود چیره شده، به هیچ عنوان دوست ندارد جایگاهش در صدر جدول گروه هفتم لیگ قهرمانان متزلزل شود. مورینیو كه شنبه‌شب به لطف برتری بارسلونا مقابل والنسیا و پیروزی 1 ـ 4 تیمش بر مالاگا توانست به صدر جدول لالیگا تكیه بزند، در این باره گفت: مقابل مالاگا هم تیم برتر میدان بودیم و بازی خوبی به نمایش گذاشتیم، اما از این‌كه مالاگا موفق شد به ما گل بزند راضی نیستم.

مورینیو گرچه پس از پیروزی مقابل مالاگا به طور مستقیم حرفی از میلان نزد، اما در اوج بودن شاگردانش و نارضایتی او از دریافت تنها یك گل به خوبی بیانگر عزم جدی او برای شكست دادن حریفان ریز و درشت در فصل پیش روی است.

 

منبع : جام جم آنلاین

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات