تبلیغات

تبلیغات

تصاویری از فیلم سینمایی پرتقال خونی

تصاویری از فیلم سینمایی پرتقال خونی
فیلم سینمایی «پرتقال خونی» به کارگردانی سیروس الوند در مرحله تدوین قرار دارد تا برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود.
 فریبرز عرب‌نیا، نیوشا ضیغمی، حامد بهداد، زیبا بروفه، آهو خردمند و ویشکا آسایش در تازه‌ترین فیلم سیروس الوند ایفای نقش کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «پرتقال خونی» این روزها زیر نظر سیروس الوند و توسط «بهروز داوری» در حال تدوین است و به زودی صداگذار آن مشخص می‌شود.
براساس این گزارش، گروه سازنده، این فیلم را برای اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر آماده می‌کنند.
فیلم سینمایی «پرتقال خونی» روایت داستان مهندس میانسالی به نام والا است که در آستانه جدایی از همسرش است. در این بین دختر جوانی به نام ترمه برای طراحی دکور دفتر کارش می‌آید و رفته رفته این آشنایی به شکل‌گیری رابطه‌ای عاطفی می‌انجامد. والا که زخم خورده از زندگی مشترک است با احتیاط و کمی بدبینانه در این رابطه پیش می‌رود تا اینکه شخصی به نام سیاوش قدم در زندگی ترمه می‌گذارد و…
عوامل این فیلم عبارتند از: کارگردان: سیروس الوند، تهیه‌کننده: محمد نشاط، فیلمنامه: پیمان عباسی، سرمایه‌گذاران: آرش پولادخان و نیوشا ضیغمی، فیلمبردار: محمود کلاری، صدابردار: حسن زاهدی، گریم: ایمان امیدواری، طراح صحنه و لباس: نازی پرتوزاده، تدوین: بهروز داوری زیر نظر سیروس الوند، عکس: علی نیک‌رفتار، روابط عمومی: سهیل سلیمانی.

تبلیغات