تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

بازی زیبای پرندگان خشمگین

بازی زیبای پرندگان خشمگین

به نقل از پایگاه اینترنتی Unwiredview  عرضه نسخه رایگان و کامل پرندگان خشمگین معروف یا همان Angry Birds که در روز جمعه در وب سایت GetJar عرضه شد سبب کراش و به قولی پایین آمدن این وب سایت معروف شد.

شرکت Rovio توسعه دهنده این بازی دریک توئیت گفت که بیش از ۲ میلیون بار بازی پرندگان خشمگین از وب سایت مذکور و همچنین فروشگاه آندروید دانلود و بارگذاری شده است.

این ترافیک وحشتناک و هجوم کاربران باعث شد که وب سایت GetJar عملا Down شده و دسترسی به آن غیر ممکن شود و اگر فروشگاه آندروید مارکت به داد آن نمی‌رسید چه بسا دیگر باید با وب سایت مذبور برای همیشه خداحافظی می‌کردیم و جالب تر اینکه در وبلاگ سایت مذکور مذکور به علاقمندان پرندگان خشمگین لقب کاربران خشمگین داده است که به صورت دسته جمعی به وب سایت مذکور حمله کرده‌اند.

بازی زیبای پرندگان خشمگین

گفتنی است که پرندگان خشمگین برای آندروید ۱٫۶ به بالا عرضه شده است  و به صورت انحصاری برای تلفن های همراه با صفحه نمایشی با کیفیت   QVGA  همانند N1 یا همان نکسوس وان عرضه شده است.

به نظر سردبیری فارنت که تجربه  این بازی را بر روی نکسوس وان و آیفون ۳GS داشته است نسخه مخصوص آندروید به مراتب دارای گرافیک بهتر و همچنین صداگذاری جالب‌تری است.

صفحه دانلود نسخه رایگان و کامل از وب سایت GetJar

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات